Wpis z mikrobloga

@CulturalEnrichmentIsNotNice: ja się raz postawiłem, jak była moda na wedgie/winchie/jakkolwiek to się zwało, a polegało to na tym, że kilku patusów-agresorów podbiegało do ciebie i podnosiło cię za gacie

to było we wczesnej gimbazie, gdzie już chodziłem do pracy żeby dorobić na żarcie i opał; spędzałem jedną z przerw będąc totalnie zamulonym w oczekiwaniu na dzwonek, no i podbiegli we czterech, a że nie w smak mi były wtedy żarty, jednemu
  • Odpowiedz
@ciapex: Ja w podstawówce miałem taką sytuację: kiedyś po wf-ie (to była bodajże 7 klasa - nie było jeszcze gimnazjów) kilkoro gnojków plus patusiara (dodam, że wszyscy z moje klasy) zabrało mi tenisówki i rzucali nimi po boisku szkolnym, a ja jak idiota goniłem ich próbują odzyskać papcie. Debile miały ze mnie radochę, a ja prawie się poryczałem. Oczywiście nie zgłosiłem tego wychowawczyni.
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: ech, w takich sytuacjach ciężko cokolwiek wskórać

raz mi cyganie #!$%@? plecak w szkole, w sprawę wmieszał się dzielnicowy i nawet ten plecak odzyskał, ale już bez itemów w środku - i nic nie mogłem więcej zrobić, bo przecież mogli zabić, a koniec końców nic się nie stało (bodaj 1999 rok)
  • Odpowiedz
a drugiemu z bani (67 cm obwodu łba), zaś pozostała dwójka sobie odpuściła


@ciapex: Jak możesz mieć 67cm, jak ja mając prawie 2m wzrostu i mając wielki łeb niczym u osoby z jajogłowiem mam tylko 59cm obwodu xD ?
  • Odpowiedz
@ciapex: To niemożliwe xD Pewnie mierzysz jakoś po ukosie. Ja osobiście nie znam nikogo kto miałby większy łeb niż mój a ty wyskakujesz z 67cm xD Kiedyś chciałem sobie czapkę z daszkiem na allegro kupić (normalnie nie chodzą w czymś takim bo wyglądam #!$%@?) to znalazłem tylko parę sztuk które by pasowały xD
  • Odpowiedz
@AntyBohater: jeździłem rowerem do czasu aż mi go #!$%@? i uwierz mi, że nie byłem w stanie nigdzie znaleźć pasującego kasku

czapki z daszkiem? lol, jeszcze nie widziałem takiej, która by pasowała, a mierzyłem wszystkie w decathlonie i intersporcie
  • Odpowiedz