Wpis z mikrobloga

Teraz przyjęło się krzyczeć "INCELE ŹLI", a termin incel wywodzi się od mimowolnego celibatu, czyli po angielsku "involuntarily celibate".

Twoją jedyną zbrodnią przeciw postępowcom jest to, że nie uprawiałeś nigdy seksu, więc jesteś łatwym celem. #rozowepaski cię nie lubią, bo jesteś nieatrakcyjny, #niebieskiepaski cię nie lubią, bo hehe prawik. Nikt cię nie lubi, nawet media jadą po tobie, jak po burej suce, a później zdziwieni, że skąd w tobie tyle negatywnych emocji. Najbardziej iceli nie lubią ci, opowiadający się za tolerancją, bo nie jesteś LGBT, nie jesteś innego wyznania, nie jesteś obcokrajowcem, więc można po tobie jechać, ile wlezie, a reszta przyklaśnie. To jak sytuacja w szkole, kiedy najsłabszy dzieciak w klasie jest bity na przerwach, a reszta klasy się tylko przygląda, nawet facetka ma wyj3bane i udaje, że nie widzi.

#ciekawostki #heheszki #przegryw
  • 127
@WykopekBordo: Nieuprawianie seksu nie jest złe. Możesz się skupić na nofap i budowaniu sukcesu. Niektórzy po prostu chcą to zrobić z jakąś ukochaną osobą, a nie pierwszą lepszą laską, bo ma wygląd.
Po pierwsze nie śliniąc się na każdą pierwszą lepszą dziewczynę, możesz rozwinąć się w sporcie, programowaniu etc, nie tracisz energii na niepotrzebnych ludzi, niepotrzebne związki, jesteś sobą, bo prawdziwym sobą jesteś wtedy, gdy jesteś bez słów, w ciszy. Szukaj
Najbardziej iceli nie lubią ci, opowiadający się za tolerancją, bo nie jesteś LGBT, nie jesteś innego wyznania, nie jesteś obcokrajowcem, więc można po tobie jechać, ile wlezie,


@WykopekBordo: tak tak, je*ane lewactwo zawsze złe, nie ważne, że chyba jako jedyni starają się pomóc przegrywom i np. w Niderlandach jest coś na zasadzie bonu dla niepełnosprawnych na stosunek fundowane przez lewacki rząd
nagonka i zainteresowanie incelem pojawia się dopiero w momencie gdy zaczyna zasilać przeciwną stronę sporu politycznego


@Gorzki_stulejarz: tak, a o co chodzi? Sam sobie odpowiedziałeś, Koroluk też już to elegancko wyjaśnił. Nikt nie atakuje za nieruchanie tylko za obrzydliwe alt rightowe poglądy.
Nie wiem dlaczego masz do ludzi o to pretensje i jakiś żal za odtrącenie? Powinniśmy opłacać asystentki seksualne, bo inaczej będziemy winni #!$%@? poglądów inceli?
@koroluk "Discussions in incel forums are often characterized by..." zamykam dyskusje.

To że coś jest często opisywane w dany sposób nie znaczy, że takie jest. Dafinicja z Wikipedii którą podałeś nie zgadza się z twoją definicją.

Incel to osoba, która pożąda romantycznego życia itd. Ale tego nie otrzymuje, bo nie może z różnych względów, które jak twierdzi są od niego niezależne. Zazwyczaj jest to mizigonistyczny toksyczny biały mężczyzna, ale NIE ZAWSZE incel
A biała supremacja to nie pogląd, że każdy biały jest w doskonałej pozycji, tylko przekonanie, że biali są lepsi i powinni dominować. To też w sumie dobrze opisuje tag #przegryw, gdzie często pojawiają się wpisy typu jak ja gardzę tymi p0lkami, które uprawiały seks z czarnym.


@koroluk: dziwne to wnioskowanie. Negatywne wypowiedzi nt kobiet preferujących mężczyzn o egzotycznej urodzie/korzeniach to raczej wyraz kompleksów i braku dostatecznej wiary w swój wygląd,
Jeżeli ktoś ma wystarczająco oleju w głowie to zrozumie, że żadne badania nie sugerują, że np. przez wzrost nie masz szans na relacje tylko jest ona statystycznie mniejsza niż jeżeli byłbyś wyższy


@Mlody_jeczmien: Bredzisz. Każdy w domyśle także wie, że np. alkohol uzależnia i niszczy zdrowie, a pomimo to, masa ludzi wpada w alkoholizm. To samo i tu - jak siedzisz w środowisku, które dzień w dzień wmawiają Ci to, że
tak tak, je*ane lewactwo zawsze złe, nie ważne, że chyba jako jedyni starają się pomóc przegrywom i np. w Niderlandach jest coś na zasadzie bonu dla niepełnosprawnych na stosunek fundowane przez lewacki rząd


@sawapawa: Ja miałem dużo koleżanek o lewicowych poglądach i jak myślisz, ile empatii miały dla Anonka z depresją? Mi nie pomogły stanąć na nogi, wolały silniejszych partnerów, a ja zawsze dostawałem "friendzone'a", aż w końcu odpuściłem te pogoń
masa ludzi wpada w alkoholizm


@ziumbalapl: Masa czyli ile? To, że ktoś się uzależni nie znaczy, że trzeba całkowicie zakazać alkoholu, tak samo z blackpillem, to że ktoś będzie go interpretował jako prawdę objawioną i wyciągał tylko wygodne dla siebie badania nie znaczy, że każdego doprowadzi to do wyznawania LDAR. Poza tym alkohol powoduje uzależnienie fizyczne, prowadzi do przemocy i patologii na dużą skalę, jest główną lub znaczącą przyczyną setek tysięcy
@Tymajster: Nie mam do nikogo żalu ani pretensji za odtrącenie i nie niczego nie powinniście opłacać. Podoba mi się po prostu bardzo podejście lewicy do inceli, dopóki nie są przeciwko nam to niech sobie gniją i cierpią w ciszy (skądinąd ciekawe podejście do ludzi wykluczonych/z problemami wynikającymi również często z sytuacji ekonomicznej) ale jak zwrócą się w jedyną jak do tej pory stronę która wyciąga do nich dłoń (to już nie
To, że ktoś się uzależni nie znaczy, że trzeba całkowicie zakazać alkoholu, tak samo z blackpillem, to że ktoś będzie go interpretował jako prawdę objawioną i wyciągał tylko wygodne dla siebie badania nie znaczy, że każdego doprowadzi to do wyznawania LDAR


@Mlody_jeczmien: Blackpill jest odgórnie związany z LDAR - chyba, że ktoś w odpowiednim czasie się ogarnie i odrzuci te środowiska ¯\_(ツ)_/¯ I kto mówi, żeby zakazać alkoholu? Ja mówię o
lackpill jest odgórnie związany z LDAR


@ziumbalapl: To jest twoje zdanie. Moje jest takie, że poszukiwanie odpowiedzi w blackpill'u i jego bezkrytyczne akceptowanie mają po prostu podobne przyczyny co LDAR. Przez to rozumiem na przykład niskie poczucie własnej wartości i zewnętrzne umiejscowienie kontroli.

alkoholizm jest dobry


@ziumbalapl: Alkoholizm jest zły, alkohol sam w sobie nie jest ani dobry ani zły, zależy od sposobów używania. Mizoginia i mizantropia są złe, blackpill