Wpis z mikrobloga

Teraz przyjęło się krzyczeć "INCELE ŹLI", a termin incel wywodzi się od mimowolnego celibatu, czyli po angielsku "involuntarily celibate".

Twoją jedyną zbrodnią przeciw postępowcom jest to, że nie uprawiałeś nigdy seksu, więc jesteś łatwym celem. #rozowepaski cię nie lubią, bo jesteś nieatrakcyjny, #niebieskiepaski cię nie lubią, bo hehe prawik. Nikt cię nie lubi, nawet media jadą po tobie, jak po burej suce, a później zdziwieni, że skąd w tobie tyle negatywnych emocji. Najbardziej iceli nie lubią ci, opowiadający się za tolerancją, bo nie jesteś LGBT, nie jesteś innego wyznania, nie jesteś obcokrajowcem, więc można po tobie jechać, ile wlezie, a reszta przyklaśnie. To jak sytuacja w szkole, kiedy najsłabszy dzieciak w klasie jest bity na przerwach, a reszta klasy się tylko przygląda, nawet facetka ma wyj3bane i udaje, że nie widzi.

#ciekawostki #heheszki #przegryw
  • 127
@Mlody_jeczmien: następnym razem mnie nie wołaj, jak nie mi odpowiadasz, ok?

@hansschrodinger: zaburzone osoby mogą interpretować inaczej pisane dla beki "nigsy tego nie zaznaleś i nie zaznasz" i w sumie warto mieć to na uwadze. Plus dalej jest tu rozpowszechniany mit, jakby każda Polka leciała na Mokebe i tak dalej. Więc tutaj on może mieć trochę racji
@Mlody_jeczmien:

To kwestia odbiorcy, nie założeń blackpill. Jeżeli ktoś ma wystarczająco oleju w głowie to zrozumie, że żadne badania nie sugerują, że np. przez wzrost nie masz szans na relacje tylko jest ona statystycznie mniejsza niż jeżeli byłbyś wyższy (zakładając, że wszystkie pozostałe charakterystyki byłyby takie same).

Więc dlaczego posty najbardziej aktywnych blackpillowców wyglądają dokładnie tak jak opisujesz, że nie wyglądają?

https://www.wykop.pl/wpis/55302279/wykopki-jest-dla-was-jeszcze-szansa-musicie-tylko-/#comment-196705629
https://www.wykop.pl/wpis/55298307/rozowepaski-czy-dalybyscie-seks-samotnemu-przegryw/#comment-196794839
https://www.wykop.pl/wpis/55182035/przegryw-blackpill-pua-niebieskie-paski-czy-moja-s/
https://www.wykop.pl/wpis/54941475/zarywac-trzeba-do-kazdej-nie-wazne-ze-od-100-dosta/#comment-195331837
@Wasted_Life97: Mam na Was płacić z podatków? XDDDDDDDD Psycholog z NFZ przecież jest dla każdego. Ja wiem że poziom tych gabinetów psychologicznych jest niski, ale z jakiej racji mielibyście dostawać więcej pomocy niż inni? Nie powinniście dostawać jakiejkolwiek większej pomocy niż cała reszta ludzi, tak samo jak nie powinno istnieć 500+. Życie to loteria, również genetyczna, sorry. Pozdrawiam, 176 cm here który był w szkole bity/przezywany (więc nie macie co wyzywać
Więc dlaczego posty najbardziej aktywnych blackpillowców wyglądają dokładnie tak jak opisujesz, że nie wyglądają?


@Zelber: Gdzie napisałem, że tak nie wyglądają? Napisałem, że interpretacja zależy od odbiorcy. Widocznie wpisy mające mocno emocjonalne zabarwienie szybko zdobywają popularność, to nie kwestia blackpilla jako takiego, a podejścia większości ludzi do życia według mnie. Najbardziej aktywni najprawdopodobniej też mają dużo czasu wolnego (np. przez brak pracy), co często się wiąże konkretnymi cechami osobowości predysponującymi do
@Mlody_jeczmien: czyli "to nie jest prawdziwy blackpill, następnym razem się uda"? Wiesz, w teorii to i komunizm miał całe mnóstwo ładnie brzmiących założeń, tylko jakoś w praktyce nie chciało to wyjść.
@Mlody_jeczmien:

Gdzie napisałem, że tak nie wyglądają? Napisałem, że interpretacja zależy od odbiorcy.

Więc dlaczego 95% treści na tagu jest tworzona/interpretowana w sposób, który pokazałem? Dlaczego żaden "normalny" blackpillowiec" nie walczy z tym?

No i są też trolle, oni niezależnie obszaru zawsze są bardzo aktywni.

A owszem, trolli którzy robią swoim zachowaniem wodę z mózgu dzieciom w wieku 13-18 lat też jest kilku. Nawet pojawili się w linkach powyżej.


PS ostatni
Więc dlaczego 95% treści na tagu jest tworzona/interpretowana w sposób, który pokazałem? Dlaczego żaden "normalny" blackpillowiec" nie walczy z tym?


@Zelber:
1. Próbowali
2. Mają ciekawsze rzeczy do robienia
3. Na tym portalu najlepiej przebijają się wpisy w mniejszym lub większym stopniu obrażające "tych drugich", kimkolwiek ci drudzy by nie byli.

Miałem na myśli konkretny komentarz do którego linkowałem, a ten już satyrą nie był.


@Zelber: To przepraszam, mój błąd.
Na tym portalu najlepiej przebijają się wpisy w mniejszym lub większym stopniu obrażające "tych drugich", kimkolwiek ci drudzy by nie byli.


@Mlody_jeczmien: dokładnie ten sam rak był na grupkach teoretycznie mających bronić praw mężczyzn. Dodatkowo jak trafił się artykuł o incelach w mainstreamie, to 90% komentujących (oraz autor tegoż artykułu) miało podobne doświadczenia z incelami, a wątpię żeby wszyscy siedzieli tutaj (i tak wiem, to dowód anegdotyczny).

Więc to nie jest
@Replica:

Więc to nie jest jedynie kwestia wykopu, choć wykop jest chyba jednym z portali gdzie inceli jest najwięcej i są najgłośniejsi.

Ciekawe skąd to się bierze? Z tego, że moderacja daje ciche przyzwolenie takim treściom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)