Wpis z mikrobloga

Witajcie moi drodzy podrywacze i psycholodzy amatorzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie macie doświadczenia z dziewczynami, które wychowywały się bez ojca. Jak zachowują się laski z daddy issues? Do jakich facetów je ciągnie, brakuje je typowego męskiego wzorca więc idzie w stronę bad boya? Co sądzicie?

Pytanie do różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) na ile prawdziwe jest to, że dziewczyna szuka w chłopaku odpowiednika ojca? W stylu, ojciec pił chłopak też lubi sobie chlapnąć, ojciec był c1ipką to kobieta szuka też "słabszego" faceta, żeby go zdominować, tak jak zrobiła to jej matka? Co sądzicie? Pozdrawiam

notka dla przegrywow dlaczego jest tak a nie inaczej, nie zawsze, ale czesto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(sądzisz, że chłopak wychowywany przez samotną matkę będzie taki sam jak wychowywany przez rodziców, tam gdzie ojciec był wojskowym i był twardym samcem alfa? Skąd młody dzieciak czerpal wzorce? Od slabej (90% przypadkow) matki jeden a drugi od twardego skuhwysyna ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#badoo #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #seks #p0olka #logikarozowychpaskow
#tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia #psychiatria #blackpill #przegryw
  • 48
@familypet: rok z laską bez ojca. Generalnie nie polecam.

Ogólnie była bardzo ciepłą, serdeczną i kochaną osobą, ale brak ojca zrobił swoje. Przede wszystkim dorastając bez wzorca związku w postaci rodziców nie miała pojęcia jak związek wygląda i miała co do niego nierealne oczekiwania. Jeśli Twoja wizja związku jest budowana na podstawie tego co widzisz wśród znajomych, albo na filmach to wydaje Ci się, że związek to tylko te wystawne i
@familypet: Ja się wychowałam w sumie bez ojca, później mama wziela rozwód i mam ojczyma. Byłam kiedyś z problemami i psychologa to mi zarzucił ze moje problemy to przez „trudne dzieciństwo”
Nie szukam w chłopaku ojca, mój niebieski lubi pograć i w sumie właśnie granie mojego ojca w komputer mocno wpłynęło na to, ze rodzice się rozstali, bo miał w dupie mnie, brata i moja mame ¯_(ツ)_/¯
Mój ojciec to trochę