Wpis z mikrobloga

  • 798
Mirki co się #!$%@?ło xD
Jeśli chcecie poczytać o szczycie bezczelności mojej współlokatorki, to zapraszam do lektury.

Od jakiegoś czasu zaczęły mi się pojawiać filmy i seriale na netflixie, jakie rzekomo obejrzałam. Większości tytułów nawet nie kojarzyłam, ale myślałam, że może wina samej platformy, że mi się tak wyświetla. Potem jak niedawno zobaczyłam, że "obejrzałam" cały pewien serial, to już z ciekawości poszperałam w ustawieniach konta i znalazłam aktywność mojego konta. A tam, uwaga, większość to tytuły, których nie kojarzyłam, a co dopiero oglądałam xD No więc zaczęłam analizować, czy nie wpisywałam komuś moje kiedyś hasła. No i faktycznie przypomniałam sobie, że kiedyś wpisywałam u mojej koleżanki. Do tego rodzaje filmów zgadzały się z jej preferencjami. Już w zasadzie byłam pewna, że to ona (nikomu innemu nie wpisywałam hasła). Zastanawiałam się co z tym zrobić, no bo to jednak nie w porządku, że #!$%@? mnie (a w zasadzie mojego brata, bo on płaci za netflixa) na hajs. Dodam tylko, że od sierpnia. Generalnie, jakby mnie chociaż spytała o pozwolenie, to możliwe, że zgodziłabym się, oczywiście za zgodą brata. Na początku miałam ambitny plan, w którym chciałam, żeby się przyznała, ale uznałam, że oszczędzę jej wstydu. Jesteśmy współlokatorkami od października i nie chciałam też wojen. Pogadałam z bratem i powiedział, że może w takim razie zmienić hasło i po problemie. Myślę sobie, wszyscy zadowoleni, więc gitara, ale jednak nie xD Okazało się, że moja koleżanka nie ma wstydu i po paru dniach pisze do mnie o dostęp do netflixa XDDD Myślę sobie, no #!$%@? jakaś xD Laska używała mojego netflixa przez jakieś pół roku, mogłabym nawet kazać oddać jej hajs, a ta dalej myśli, że będzie miała za darmo xD Co myślicie Mireczki? Wiadomość poniżej

#netflix #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #bekazpodludzi #zalesie
Mooh - Mirki co się #!$%@?ło xD
Jeśli chcecie poczytać o szczycie bezczelności mojej ...

źródło: comment_1612257337m1J1lAmwQl0A3NNSs42xRK.jpg

Pobierz
  • 197
@Mooh: ale rak w komentarzach, gdzie wszyscy Ci piszą że jesteś pazerna i skapisz koleżance XD weź jej powiesz ze Netflix kosztuje i że możecie jej utworzyć konto jak będzie przelewała z góry za pół roku. Nie widzę powodu czemu miałabyś sponsorować komuś darmowe oglądanie, szczególnie że przecież każdy pakiet ma oglądanie na max X ekranach jednocześnie.
@Mooh: "kolezanki" wlasnie poznaje sie wtakich sytuacjach. Ogolnie wiekszosc ludzi nie wyniosla przyzwoitosci z domu i lubia pasozytowac na innych. Jezeli ty nie korzystac z jakis dobr od niej to uwazam, ze dobrze zrobilas. No chyba, ze ona cie podrzuca autem gdzies, da ci obiad czasem, czy cos tam to wtedy wymiana jest spoko, ale jak tylko pasozytuje to niech ginie
to nie chodzi o wyższośc , poprostu o przyzwoitość , o ile nie jesteś małpą to wiesz że ktoś jednak za to płaci bo netflix nie bierze się z powietrza i nie rosnie na drzewie i wypadalo by przynajmniej zapytac czy może korzystac jak juz jest to pewno autor posta by nie mial nic przeciwko a laska nie dosc ze bez pytania to jeszcze chce dalej za darmo


@PsykoSmurfer: to samo
@Mooh albo jej powiedz ze macie komplet ludzi w 'rodzinie' albo ze zakladasz jej osobny profil i dzielicie hajs na liczbę ogladajacych osób i ma sie dorzucać. Przy komplecie wychodzi 13 zl na osobe takze majątek nie powiem