Wpis z mikrobloga

  • 798
Mirki co się #!$%@?ło xD
Jeśli chcecie poczytać o szczycie bezczelności mojej współlokatorki, to zapraszam do lektury.

Od jakiegoś czasu zaczęły mi się pojawiać filmy i seriale na netflixie, jakie rzekomo obejrzałam. Większości tytułów nawet nie kojarzyłam, ale myślałam, że może wina samej platformy, że mi się tak wyświetla. Potem jak niedawno zobaczyłam, że "obejrzałam" cały pewien serial, to już z ciekawości poszperałam w ustawieniach konta i znalazłam aktywność mojego konta. A tam, uwaga, większość to tytuły, których nie kojarzyłam, a co dopiero oglądałam xD No więc zaczęłam analizować, czy nie wpisywałam komuś moje kiedyś hasła. No i faktycznie przypomniałam sobie, że kiedyś wpisywałam u mojej koleżanki. Do tego rodzaje filmów zgadzały się z jej preferencjami. Już w zasadzie byłam pewna, że to ona (nikomu innemu nie wpisywałam hasła). Zastanawiałam się co z tym zrobić, no bo to jednak nie w porządku, że #!$%@? mnie (a w zasadzie mojego brata, bo on płaci za netflixa) na hajs. Dodam tylko, że od sierpnia. Generalnie, jakby mnie chociaż spytała o pozwolenie, to możliwe, że zgodziłabym się, oczywiście za zgodą brata. Na początku miałam ambitny plan, w którym chciałam, żeby się przyznała, ale uznałam, że oszczędzę jej wstydu. Jesteśmy współlokatorkami od października i nie chciałam też wojen. Pogadałam z bratem i powiedział, że może w takim razie zmienić hasło i po problemie. Myślę sobie, wszyscy zadowoleni, więc gitara, ale jednak nie xD Okazało się, że moja koleżanka nie ma wstydu i po paru dniach pisze do mnie o dostęp do netflixa XDDD Myślę sobie, no #!$%@? jakaś xD Laska używała mojego netflixa przez jakieś pół roku, mogłabym nawet kazać oddać jej hajs, a ta dalej myśli, że będzie miała za darmo xD Co myślicie Mireczki? Wiadomość poniżej

#netflix #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #bekazpodludzi #zalesie
Mooh - Mirki co się #!$%@?ło xD
Jeśli chcecie poczytać o szczycie bezczelności mojej ...

źródło: comment_1612257337m1J1lAmwQl0A3NNSs42xRK.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mooh: Wystarczyło sesje ze wszystkich urządzeń wylogować. Chyba, że to taka bliska koleżanka, że zna hasło.
  • Odpowiedz
@Mooh: Ale czyja to wina, że się nie wylogowałaś z konta na jej kompie? Czy dałaś jej dostęp na jeden film i powiedziałaś, że ma sie wylogować po obejrzeniu? Jakby mi ktoś zostawił zapisane hasło to też bym założył, że komuś nie przeszkadza, że z tego korzystam, przecież to cię nic nie kosztuje, sam moje konto podaję jak ktoś prosi i po prostu raz na ruski rok zmieniam hasło, żeby się
  • Odpowiedz
@Mooh: Ja bym po prostu w takiej sytuacji odpowiedział, że jak się dorzuci do abonamentu, to nie ma problemu. Nie ma co robić chlewu na mieszkaniu dla kilku dyszek (których pewnie i tak nie zwróci).

Z drugiej strony, to też #!$%@? mnie to, że masz Netflixa od brata, więc na wyjebce logujesz się tu czy tam

No i faktycznie przypomniałam sobie, że kiedyś wpisywałam u mojej koleżanki.

Na przykład pamiętam, że
  • Odpowiedz
@stormkiss ale ja to wiem, że można mieć pakiet na 4 ekrany. Chodzi mi o to, czy może gdy korzysta się z jednego łączą internetowego to czy np lokatorka ogląda na twoim ekranie w jednym pokoju, a Ty na tym samym profilu coś innego w drugim. Wydaje mi się że nie, ale pewności nie mam. Tylko wtedy nie rozumiem kompletnie problemu. Mirek mówi koleżance że chce oglądać, i po problemie xD asertywnie
  • Odpowiedz
@Mooh: uwaga dyktuję
Ty: "hm?"
Ty: "korzystałaś z mojego netflixa?"
Ona: "tak"
Ty: "kurde nie wiedziałam, brat zmieniał hasło i jakiś jego kolega teraz korzysta za 15zł/msc"
Ona: "mogę też?"
i tu możesz napisać że nie ma już wolnych slotów albo żeby płaciła xx za miesiąc. Pamiętaj że jak nie będzie płacić to wrócić do punktu wyjścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mooh: Nie no trochę to dziwne, było się wylogować że używała to nie powinnaś mieć wielkich pretensji bo nie kazałaś jej się wylogowac ani nic, wiec tez nie rób z niej niewiadomo jakiej złodziejki bo to co innego jakby sama ci haslo wzięła itd, wiec ja bym się o przeszłość nie czepiał ale teraz jak już tak zapytała to po prostu spytaj czy chce się dorzucić i tyle nie ma w
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol:
Jeszcze wcześniej napisałem:

"Wiem, że jakieś mieszkanie jest do wynajęcia u mnie
Mogę pomoc, teraz zwiedzam Nowy Jork pogadamy później
Napisz od kiedy, na ile itp."

Zero odpowiedzi. Wydaje mi się, że jedyna akceptowalna byłaby "możesz mieszkać u mnie za darmo" ;)
  • Odpowiedz
@Mooh: robisz z igly widly. Przeciez to normalne, ze jak uzywalyscie razem netflixa i wpisalas dane swojego konta to mogla zalozyc ze nie masz nic przeciwko zeby go uzywala czasen. Jesli limit ekranow nie zostaje przekroczony to jaka Ci to robi roznice?
A jak jest to dla Ciebie tak znaczaca sprawa, to zaproponuj jej ze sie bedziecie zrzucac i tyle.
Rozumiem, ze branie czyichs rzeczy bez pytania to dzialanie nie na
  • Odpowiedz