Wpis z mikrobloga

Najładniejsze paznokcie to te, które są ładnie przycięte, gładkie, niepomalowane. Hybrydy i inne dziwactwa wcale nie wyglądają fajnie, człowiek się boi kobietę za rękę złapać, bo jeszcze jej takie coś złamie, a najgorsze jest stukanie tym po ekranie telefonu oraz nienaturalne wygięcie dłoni w kształt litery U, żeby móc w ogóle pisać na komputerowej klawiaturze. Jedyny plus takich paznokci to... są przyjemne podczas drapania głowy albo pleców ;)

Trzeba jednak pamiętać o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pearson: Powiem tak - całe życie tak myślałem ale jestem teraz z kobietą, która robi sobie takie paznokcie - nie jakieś mega szpony ale po prostu ładnie je maluje, czasami jakieś wzorki robi, lekko przedłuża... I nie wiem, dlaczego ale strasznie mnie to kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°) (i u innych lasek też, bo zacząłem zwracać uwagę).
@soulburner ad1. nie do końca jest tak jak mówisz. Dobrze zrobione paznokcie w cale nie są tak łamliwe, a poza tym, dla mnie zrobione wyglądają pięknie. Ja z kolei jestem zbiasowany, bo moja narzeczona jest kosmetyczką. Jak ja widzę kobietę bez paznokci to dla mnie wygląda to nieestetycznie i dziwnie.

Ad2. True, kobiety robią to dla siebie, tak jak facet dzwiga ciężary na siłce, ale powtórzę- osobiście jestem z tych dla których
Pobierz rafau1337 - @soulburner ad1. nie do końca jest tak jak mówisz. Dobrze zrobione paznok...
źródło: comment_1612250500i3ljXA9BQtnXvDB1S79xho.jpg
@mgielka_ ale mi nie chodzi o to czy sztuczne tworzywo będzie zanieczyszczeniem. Jeśli hybryda wygląda jak tips, no to kojarzy się ze sztucznością, lakier na paznokciu to też nie jest
@rafau1337: zwyczajnie kwestia gustu :) Ja mam stosunek raczej ambiwalentny, przy czym bardziej mi się nie podobają niż podobają. Różowa sobie czasami takie robi, technicznie wyglądają bardzo ładnie, a mnie szlag z tego powodu nie trafia. Domagam się wówczas jedynie czochrania łba ;) Śmieję się z OPa, że paznokcie ze zdjęcia aż tak go rozmontowują, że próbuje doprowadzić do jakiejś wielkiej debaty społecznej na ten temat :P
Oni nadal myślą że paznokcie robimy dla zaspokojenia męskiej estetyki xDDDDD

Tak, zdecydowanie chcemy wam zaimponować i porwać do łóżka robiąc malunki piesków corgi albo wzorki syrenki xDDD

Wam się nie mieści w głowie że grzebiąc we własnym wyglądzie robimy to dla własnej satysfakcji.

Ha tfuuu

Zdjęcie z neta, przy następnej wizycie odwalę sobie dupkę pieska na serdecznych
Pobierz H.....a - Oni nadal myślą że paznokcie robimy dla zaspokojenia męskiej estetyki xDDDD...
źródło: comment_16122518385NS9efJTrOgs1q9IYGFa8F.jpg