Wpis z mikrobloga

@Pearson Widzę że postanowiles się zesrać po tym co ci odpisałam na priv XD Gówno mnie obchodzi co sobie jakiś random myśli o moich paznokciach już ci pisałam xD zawsze mnie możesz zablokować czy coś XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@jestepianke a co mnie to obchodzi, że Cię to nie obchodzi? Wstawiasz takie zdjęcia w przestrzeń publiczną to się licz, że komuś może coś się nie spodobać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@jestepianke pisałem Ci, że nie chcę tego robić. Twoje paznokcie tworzą u mnie negatywny odruch i tyle. A ten post ma na celu sprawdzenia czy też ktoś tak uważa.
  • Odpowiedz
@Pearson XDD No to już twój problem a ja nie mam zamiaru się do nikogo dostosować bo ty masz takie widzimisię. Nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji, lubię swoje paznokcie i możesz codziennie je postowac po dwa razy nawet jeśli cię to uszczęśliwi :D
  • Odpowiedz
a co mnie to obchodzi, że Cię to nie obchodzi? Wstawiasz takie zdjęcia w przestrzeń publiczną to się licz, że komuś może coś się nie spodobać.


@Pearson: No i po tym już mam 100% pewności że jesteś chorym psychicznie człowiekiem XD

#czarnolisto do innych normalnych inaczej
  • Odpowiedz
  • 14
Kurde, mam dylemat. Z jednej strony mi się to nie podoba więc powinienem dac plusa ale z drugiej #!$%@? mnie obchodzi co ludzie sobie noszą na palcach I post totalnie z dupy, bo ktoś się zesrał, więc powinien być minus... A #!$%@?, niech gnije w czyśćcu
  • Odpowiedz