Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
Nie czaję. Oglądamy sobie na #hgtv jakieś domy na Florydzie w #usa i tak mnie natklo żeby zobaczyć ile tam kosztują mieszkania
No takie 2 pokoje
https://gillesraisfinehomes.com/buy/listing/gflr/F10260214/Lauderhill/3771-Environ-Blvd

72 metry za 55 tys dolarów czyli 205k PLN czyli 2800zl za metr japierodle xD Floryda 30 minut do plaży xDD

Zarabia się tam 44-120k $ rocznie czyli 3600-10k miesięcznie, tak jak u nas można luźno zarabiać 3600 PLN czyli i jakość mediana to nie ma tragedii a 10 k też ludzie zarabiają. czyli taka niższa klasa średnia do wyższej. We dwoje 88-240k rocznie.

I se teraz pomyśl że masz chatę za 55tys jak zarabiasz że 44tys rocznie Wiadomo nic specjalnego proste 2 pokoje w średniej dzielnicy w starym budownictwie, ale na start?
To tak jakbyś mógł w wwa kupić mieszkanie za 55k PLN dwupokojowe zarabiając 3600zl xD
Przecież Polska to jakiś chlew gdzie ja żyję jeszcze debila krzyczą że mieszkania i tak będą drożec i że inaczej się nie da WTF xD
#deweloperka #nieruchomosci
Pobierz Krzyshake - Nie czaję. Oglądamy sobie na #hgtv jakieś domy na Florydzie w #usa i tak ...
źródło: comment_1612223844A1BccGW9Eesu3vlfdHzQMe.jpg
  • 91
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krzyshake: w usa jest przesmieszny stosunek ceny domu do ceny wynajmu - oczywiscie zalezy od lokacji, ale rowniez Floryda - dom na hipoteke za 180k, cena wynajmu: 800/mc. Dla porownania moje uk, srodek kraju - zeby za wynajem krzyknac 800/mc dom musi byc przynajmniej 50% drozszy. Teraz porownaj srednie pensje i w samych dolarach wyjdzie kolo x2 - tak wiec duza latwiej wejsc w rynek nieruchomosci, splacic kredyt najemca i krecic