Wpis z mikrobloga

@thomekh to racja . Ja z kolei nigdy nie wpadłem by to grać bo zanim to wymyśliłem , ktoś inny to wymyślił i przedstawił mi ten pomysł i pomimo tego że wydawał się nie głupi w większości przypadków jednak białe mają lepiej ( nie dlatego, że są uprzywilejowane)
  • Odpowiedz