Wpis z mikrobloga

@Sprus: Rozumiem, że nie pasuje. Nie zrozumiałem twojego porównania. Zrozumiałem również twoją pasywno-agresywną wstawkę. Naprawdę nie umiesz dyskutować jak człowiek? Czy na tym portalu każda próba dyskusji musi się kończyć agresją?
  • Odpowiedz
Swoją drogą to ludzi na Ziemi z roku na rok jest coraz więcej


@papaj42: W krajach trzeciego świata tak. W Polsce populacja stoi w miejscu od 30 lat.
  • Odpowiedz
jak ktoś chce mieć las w około to niech wyprowadzi się 30km od miasta powiatowego na wieś i kupi duża działkę


@brednyk: A potem na tej wsi budują ci obok osiedle, bo okazuje się, że w pobliskim mieście powiatowym/gminnym też nie ma już miejsca lub ziemia za droga xD (np. u mnie postawili bloki na wsi, nawet tabliczkę dostawiono, bo na tych polach nikt nigdy nie sądził, że jest już
  • Odpowiedz
Swoją drogą to ludzi na Ziemi z roku na rok jest coraz więcej, i przejawem ignorancji jest myślenie, że w okolicy domów mają prawo stać tylko domy. Blok jest niestety dużo efektywniejszym wykorzystaniem przestrzeni niż dom, wygląd to już rzecz drugorzędna.


@papaj42: rozdzielanie różnych typów zabudowy w celu eliminowania konfliktów jak na obrazku jest podstawą urbanistyki
  • Odpowiedz