Wpis z mikrobloga

tl:dr


Pamiętam jak, w szkole średniej co roku była wymiana pomiędzy moim liceum a liceum z Francji. W jednym roku kilkadziesiąt osób od nas jechało do Francji, a następnego kilkadziesiąt osób z Francji do nas. Chodziłem do szkoły, gdzie prawie wszystkie klasy były "humanistyczne" typu z rozszerzonymi językami, historią itp. A jedna klasa była bio-chem z mat-fiz. Ogólnie na 300 osób było 39 chłopaków xD.

Pamiętam jak wyciekła lista osób, które przyjeżdżają z Francji i na 42 osoby, 39 to były dziewczyny. Z kilkunastoma kolegami się dogadaliśmy i w dzień ich przyjazdu pomalowaliśmy twarze we francuskie flagi, mieliśmy jedną flagę Francji itp.

U w mnie w szkole było tak, że jak wchodziło się to był taki jakby hol i dopiero po schodach w górę zaczynały się klasy. Przez okno widzimy jak przyjeżdza autobus i wychodzą Francuzki xD Ustawiamy się tak, że pierwsze co zobaczą to my jak machamy flagami xD

Pamiętam do dziś jak weszły Francuzki i zaczęliśmy gwizdać, krzyczeć jakieś pojedyńcze słowa po francusku, a każdej dziewczynie daliśmy bukiet kwiatów xD Później nosiliśmy te Francuzki na plecach przez całą szkołę, żeby nie musiały chodzić i odprawialiśmy inne tańca godowe xD

Teraz do sedna. Wtedy jeszcze nie zdawałem sobie z tego sprawy i nie widziałem tego, ale ze strony polskich dziewczyn wyszedł jakiś demon, jak zobaczyły jak zachowujemy się w stosunku do naszych gości. Zaczęły się plotki, że te francuski przychodzą pijane, że jakiegoś nauczyciela podrywają, że wyzywają polaków od śmieci xD

Później zaczęły się "przepychanki". Na przykład zbierała się grupa dziewczyn na korytarzu i nie dawała przejść francuzkom i udawały, że nie rozumieją co mówią xD

W przedostatni dzień była taka jakby dyskoteka w szkole. Każdy mógł zaprosić jednego gościa. I tu pamiętam, że do tych francuzek była dosłownie kolejka, bo każdy chciał z nimi zatańczyć. Miny polek, które przyprowadziły swoich kolegów, a ci stali w kolejce do zagranicznej dziewczyny do końca życia nie zapomnę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #feels
  • 29
@dzbanerski: Nie wiem o jakie inne ci chodzi. Sama chodziłam do szkoły "nauki języka" tutaj gdzie niejednemu arabowi przywaliłam bo się dobierał i się chodzili skarżyć nauczycielce, że jestem rasistką, bo nie chciałam "z nimi chodzić" (miałam 14 lat), więc trochę wiem o tym jacy są.
@hiszpank: a To rozmawiamy o Tobie, czy o koleżankach opa? Sama #!$%@?łaś się do tych Francuzek. Może trochę szopkę #!$%@?, ale czy to coś złego? Jak Francuzki mogły poczuć się jak księżniczki, to będą miały miłe wspomnienia. A p0lki jak to p0lki nie widzą dalej niż czubek swojego nosa i muszą #!$%@?ć innym kobietom, widząc w nich wroga publicznego numer one. Ponadto wizerunek polskiego hydraulika nie wziął się znikąd.
@dzbanerski: Czyli jak Polki czują się jak "księżniczki" bo jakiś murzyn czy ciapaty do nich dobija to są P0lki (czego nie rozumiem), ale jak Franzucki się czują jak księżniczki, bo do nich Polacy dobijają to jest ok? Nie ma to jak podwójne standardy.
@derton778: Tez nie. Wśród Hiszpanów tutaj to raczej istnieje mit Szwedki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż to nie mit, nie poznalam jeszcze brzydkiej Szwedki. Dodam, że wszystkie Niemki, które poznałam były bardzo ładne, więc też nie rozumiem polskiego mitu o brzydkich Niemkach ¯\_(ツ)_/¯
@dzbanerski: Ja tam o gustach nie będę dyskutować. Wy tu narzekacie na Polki i ich niby "wygórowane" myślenie o sobie, to chyba Francuzek nie spotkaliście.

Miałam koleżankę Francuzkę, która jak mówiłam patrz znowu ten "czarny" się przyczepił, to się oburzała, że go czarnym nazywam. ¯\_(ツ)_/¯ Ja jej na to, że to ona jest wiekszą rasistką jeśli uważa, że słowo czarny jest obraźliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co
@hiszpank: Trzymajmy się tematu. Mnie chodzi o zachowanie koleżanek opa. Jakby do mojego liceum przyjechali Hiszpanie i p0lki by się do nich śliniły, a my byśmy robili takie dymy jak te p0lki Francuzkom, to mielibyśmy delikatnie mówiąc #!$%@?. To tyle w temacie podwójnych standardów. Ponadto jak sama widzisz czarny czy ciapaty ma w Polsce luzy, dlaczego? A dlaczego Francuzki mają #!$%@??