Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po 13 w końcu przyjechała ( ) Dzięki wszystkim za wspólne polowanie i walkę. Konsoli jeszcze nie odpalałem , czekam aż się za klimatyzuje z temp. otoczenia, na żywo rzeczywiście wygląda na sportową ale podoba mi się jej wygląd, jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić to ten cholerny plastik w kolorze piano black , który rysuje się już od samego patrzenia na niego, ale jakoś to przeżyje.
#ps5
GrayBlacksmith - Dzisiaj po 13 w końcu przyjechała (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Dzięki wszystkim za wsp...

źródło: comment_16121901245pBHE59STiuORCAeq5Rxsg.jpg

Pobierz
  • 19
@Koichi: wiem wiem, mam wszystkie konsole PS , PS3 mam też w wersji launch edition z kompatybilnością wsteczną do PS2 i PS1 , ona tez ma ten plastik ;/ ps2 slim też mam z tym plastikiem, można to łatwo wypolerować naszczacie :)
@Tyskiee: Astro's Playroom bardzo mi sie podoba, na pewno będę chciał zdobyć w niej platynę, a tak poza tym to mam nie dokończoną Valhalle, właśnie ściągam do niej upgrade do wersji na PS5, odpaliłem tez cyberpunka, no kurde jak ta gra dobrze chodzi na tej konsoli.... a ja się tak męczyłem na zwykłym PS4 i jeszcze robiłem na nim platynę w męczarniach , tutaj to zupełnie inna bajka. Ogólnie jestem bardzo
@GrayBlacksmith: o dobrze słyszeć o cyberpunku, wprawdzie grałem do momentu jak czarny pokazywał mi pacyfike i grafa na xbox one x nie była zła, porównywalna do series s.. też myślałem ze bedzie głośniejsza a tak to tylko słychać jak wklada się płytke to jest troche odrzutowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak ci euro zapakowało tą dodatkową gre? ja miałem w kopercie bąbelkowej więc z miejsca na
@GrayBlacksmith: Tak na przyszłość, zimą najpierw się czeka aż paczka elektroniką osiągnie temperaturę pokojową a potem odpakowuje. Jeżeli rozpakujesz gdy sprzęt ma dużo niższą temperaturę niż temperatura otoczenia to tam na elektronice skrapla się woda i jak się już choć raz skropli to potem z czasem elektronię zaczyna zjadać korozja