Wpis z mikrobloga

Siedzę tak sobie i myślę, jakim trzeba być mózgowcem, by wierzyć w boga, tego boga, który występuje na danym terenie w obecnych czasach. Co za poddaństwo, co za ujma, dla cywilizowanego człowieka. Jeszcze to wcielać w życie, te wszystkie bzdury z kart "świętej księgi", i próbować je indoktrynować reszcie ludzi.

#bekazkatoli #protest #neuropa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@KanonJerzy ale dla tych ludzi to nie jest żaden biznes tylko mentalne średniowiecze. Dzisiaj ciężko podważyć naukowe dowody na istnienie świata, ale ten motłoch dalej uważa że Adam w--------ł to nieszczęsne jabłko i swiat zaczął się 2020lat temu. Ok, niech tak żyją, ale chociaż te 10 zasranych przykazań Bożych powinni się trzymać, sranie żarem jest nie na miejscu i ten ich bóg czy choj wie kto szybko ich z tego rozliczy.
  • Odpowiedz
Siedzę tak sobie i myślę, jakim trzeba być mózgowcem, by wierzyć w boga, tego boga, który występuje na danym terenie w obecnych czasach. Co za poddaństwo, co za ujma, dla cywilizowanego człowieka. Jeszcze to wcielać w życie, te wszystkie bzdury z kart "świętej księgi", i próbować je indoktrynować reszcie ludzi.


@Lunch: Jak Cię mama pośle do bierzmowania już nie będziesz taki myśliciel.
  • Odpowiedz
Oj będę, będę. Rozumiem, że Ty jak poszedłeś na bierzmowanie to utwierdziłeś się w wierze podczas tej pięknej ceremonii? : D


@Lunch: Wręcz przeciwnie - wydało mi się masówką.
  • Odpowiedz