Wpis z mikrobloga

@c43amg: Nie robię tego dla pieniędzy tylko z pasji a hajs i tak się zgadza, na wiekszość rzeczy i tak mogę sobie pozwolić. I z ta kasą dwa razy większą też bym polemizował, ciężko mi się do tego ustosunkować nie wiedząc ile zarabiasz, być może Ty masz złe informacje nt. zarobków pilotów na B2B.
@DOgi: W ogóle nie czuję zatykania uszu, chyba się już przyzwyczaiłem albo mój organizm się do
@cerbera: No widzisz, ja uważam zupełnie na odwrót. Wg. mnie to najlepsza robora, nie pracuje mega fizycznie, bardziej intelektualnie, hajs jest naprawde super wg. mnie. Co mi najbardziej w niej doskwiera to bardzo rozregulowany zegar biologiczny, bo raz zaczynasz prace 4:30, raz 12:00, raz 23 itd itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtasinski: oczywiscie ludzie sa rozni. Jak nie czujesz potrzeby przebywania blisko rodziny to moze to jest dla ciebie. Jednak wydaje mi sie ze z czasem kazdy chce miec domek pod lasem i wieczory spedzac na tarasie, bawiac sie z psem czy wlasnymi dziecmi.
@cerbera: Ale ja poza domem na noc jestem max 4 razy w miesiącu (wg mnie związek dzieki temu tylko moze zyskać bo kazdy zdazy zatęsknić), a teraz w czasach covida w ogole nie mam nocowań poza domem ;) To nie jest prawda, że piloci żyją na walizkach. Może tylko Ci, co latają na LH.
Możesz zdradzić chociaz orientacyjne zarobki?

@lgc89 Znajomy jest pilotem w LOT i zarabia mniej niż kierowca TIRa, znacznie mniej. Ciągle nie mogę w to uwierzyć ale to samo powiedział mi jeszcze inny typek z UK zupełnie niezależnie.