Wpis z mikrobloga

  • 1
@Bodzias1844 w poście był film, najpierw myślałem że chodzi mu o prędkość scrollowania filmu, ale chyba jednak chodziło o prędkość buforowania się
  • Odpowiedz
@Roszp: a w tv pewnie port setkowy xD ale znam takich fachowców, zajeżdżam na montaż neta i jak widzę wszędzie skrętki cat 6 i wyżej to już wiem z kim mam do czynienia: polakiem który robi na zachodzie na budowach i jak im kabli zostaje to zabiera do polszy xD
  • Odpowiedz
zajeżdżam na montaż neta i jak widzę wszędzie skrętki cat 6 i wyżej to już wiem z kim mam do czynienia:


@WstretnyOwsik: Nie no jak masz NASa i siec 10Gbit albo przynajmniej 2,5Gbit to cat 6 jest w porządku
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: ehh, nie robię na zachodnich budowach, ale datwyler kat6a to minimum czego używam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten patchcord w sumie wygląda jak zrobiony z datwylera 6/7 kategorii
  • Odpowiedz
@Roszp: nie mam absolutnie pojęcia, w dodatku nie są nawet w peszlach czy korytkach tylko jebitnie w ścianie, ale trudno xD

jak to kiedyś jebnie to będę się martwił. A w ogóle cat7 to gówno okrutne i nie polecam nikomu, jak trzeba potem zarobić 50 wtyczek to idzie się powiesić na tym kablu
  • Odpowiedz
a w tv pewnie port setkowy xD ale znam takich fachowców, zajeżdżam na montaż neta i jak widzę wszędzie skrętki cat 6 i wyżej to już wiem z kim mam do czynienia: polakiem który robi na zachodzie na budowach i jak im kabli zostaje to zabiera do polszy xD


@WstretnyOwsik: pierdu pierdu. Połowa moich znajomych robiąc remont od razu montowała szóstkę w ścianach.
  • Odpowiedz
  • 4
@assninja mój znajomy zrobił sobie solidna sieć na cat7, smart home i takie tam. Przy każdej zabawie z wiertarką chłop teraz melisę pije
  • Odpowiedz
@Roszp: a w tv pewnie port setkowy xD ale znam takich fachowców, zajeżdżam na montaż neta i jak widzę wszędzie skrętki cat 6 i wyżej to już wiem z kim mam do czynienia: polakiem który robi na zachodzie na budowach i jak im kabli zostaje to zabiera do polszy xD


@WstretnyOwsik: a co jest złego w cat6??

Ja #!$%@?, polacki to jest twój komentarz XD
  • Odpowiedz