Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

Czy ktoś się orientuje czy jakiś sklep posiada dostępny rower Marin Four Corners?

Szukam i na razie nie znalazłem. Wiem, że trudno z dostepnoscią. Sam poluję na tribana 120 gravel, lub rometa finale gravel w tej samej stylistyce za 2799, ale tak mi się nie chce czekać, że nawet jestem w stanie zwiększyć swój budżet i kupić Marina Four Corners za 3799 zl :D

Jest jeszcze Kross Esker 4.0 w podobnej stylistyce, ale 4500-5000 to już dla mnie za dużo.

#rower #gravel #marin
Pobierz kostly - Cześć Mireczki,

Czy ktoś się orientuje czy jakiś sklep posiada dostępny row...
źródło: comment_1611993545YVL5y9z6QVKZQVr5LpDdBW.jpg
  • 15
@kuraku no rzeczywisice, calkiem niezle. Z tego co widzę to RC500 nie ma mojego rozmiaru M, ale 520 jest juz dostepny i calkiem niezły granat. No trzeba się zastanowić, nie wiem czy w pełni mnie to usatysfakcjonuje :D
@bugg ehhh, takie czasy. Szkoda, że Kross Esker nie jest trochę tanszy, bo akurat jest dostępny :D Też obiło mi się o uszy, że chyba jakos trzeba się zapisywać na rowery Rometa :D
@kostly ja też się zastanawiam Jesse nad RC500, ale tam włożę oponę max 35 i to już bez błotników raczej, nie mówiąc o jakimś obciążeniu a chciałbym mieć możliwość założenia małych sakw na bagażnik... Szosę już mam, jako drugi rower przydałoby się coś bardziej uniwersalnego :D

Ja jestem zapisany już na 3 rowerki, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
@inyourface zgadza się, taki gravelek turystyczny. Stalowa rama. Dużo zaczepów na bidony i torby. Znalazłem przed chwilę jeden sklep w Krakowie, który chwalił się tydzień temu, że ma 1 sztukę w kolorze zielonym, ale niestety rozmiar L.