Wpis z mikrobloga

@mrq: Tak wiem, ale to jest rozdział 18 bodajże i już nie podawał rozwiązań. Na githubie też są te zadania zrobione, ale wolę sam to raz, a dwa niby przeklejam rozwiązanie a i tak nie działało.
@Gorthin: czyli tam jest dobrze? hymmm

Wiesz gdzie ja mam takie błędy z argumentami? (to jest luźne skojarzenie bo nie wiem konkretnie co u ciebie powoduje ten bląd)
Moje problemy z ilością argumentów pojawiają się jak gdzieś coś zapomnę albo pokombinuje przy argumencie self w definicjach klasy. Ale mowie to luźne skojarzenie z moimi różnymi błędami. Nie musi być to :) Może coś za dożo zwracasz do tego block.
@Gorthin: wiesz co mnie ciekawi? jak chcial byś zmienić tytuł strony w head to gdzie to zrobisz? Bo na screenie z błędem masz cały nagłówek i doctype widoczny ani w pliku base.html go nie ma ani w pliku index.html go nie ma - skąd on się bierze.

Zapisałeś wszystkie zmiany w plikach? ;)
@Gorthin: tez zauważyłem ze w topic.html przy extends masz pojedynczy cudzysłów a wszędzie indziej masz podwojny - i prawdę mówiąc nie pamiętam czy to robi jakąś różnice, raczej nie...
@mrq: tak zmiany wszystkie zapisałem.

Muszę jeszcze zobaczyć gdzie ewentualnie zmienić tytuł strony.

A cudzysłowie w sumie nie wiem. W python chyba nie ma różnicy. Chyba że w HTML robi to różnicę.

Muszę zerknąć jeszcze raz. Ale to już jutro bo dzisiaj mam już dość