Wpis z mikrobloga

Czy zna ktoś jakiegoś naprawdę dobrego, ba wręcz NAJLEPSZEGO okulistę w #trojmiasto który przyjmuje w godzinach wieczornych? #gdynia #sopot #gdansk
A #!$%@? nawet nie w wieczornych, cena może być nawet z kosmosu, potrzeba specjalisty który nie da dupy, ciągle boli oko, krople takie srakie i owakie nie pomagają, były wizyty u kilku już specjalistów i każdy zmieniał leki, albo nie widzieli nic złego z okiem a oko boli strasznie takie uczucie jakby się nie mieściło w oczodole, jakby nie było tego człowieka. Leczenie trwa już jakiś czas i 0 poprawy, a czasami to nawet gorzej jest. W pracy przy komputerze, a po pracy 0 komputera, telewizora itp. Książka też odłożona nawet, takie siedzenie i czekanie na następny dzień gapiąc się za okno i 0 poprawy. Teraz idzie weekend, na poniedziałek jest umówiona wizyta u KOLEJNEGO specjalisty czy pomoże to to nie wiem ale wiem że wytrzymanie przez weekend będzie ciężkie.

#okulista #lekarz #kiciochpyta Dla rozgłosu
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FinekPoker: z jakimi sterydami, lol. Sterydy używa się przy zapaleniach, przy zmniejszaniu ciśnienia używa się zupełnie innych leków.

@KosmicznyPolityk: możliwe, że obrzęk błon śluzowych. Szpitalny SOR z oddziałem okulistycznym powinien pomóc, możliwe że będzie trzeba zrobić rezonans głowy dla potwierdzenia tego i zobaczenia zmian.