Wpis z mikrobloga

jest to nadreprezentacja


@patykiem_pisane: Fajnie, że nawet sam to przyznałeś ¯\_(ツ)_/¯
Póki co nie znalazłem danych statystycznych (chociaż strasznie wnikliwie nie szukałem), ale znalazłem mnóstwo zagranicznych wypowiedzi potwierdzających to zjawisko. Oprócz tego co podałem wcześniej, masz nast.:

In terms of combined median incomes of interracial marriages, black husbands with white wives earned the lowest amount of any other combination. The black husband and white wife combination were also the least educated. Of the interracial combinations, marriages between whites and blacks were found to be the least stable, and the most likely to result in divorce. The divorce rate is higher in all interracial marriages for white women relative to a
  • Odpowiedz
zaplusowałem @koroluk , świat się kończy. Jak zwykle p------i kocopoły tak tym razem ma absolutną rację. Biznes nie jest ani prawicowy ani lewicowy.
  • Odpowiedz
@pepies: Krótko i na temat: demografia nie oddaje tego, co jest nadawane w mediach. Oni nie oddają rzeczywistości, oni ją deformują i piorą ludziom mózgi.


@KawaJimmiego: wyrażenie prać mózgi jest nacechowane pozytywnie. Ja piorę tylko brudne rzeczy. Wydaje mi się, że nawet należałoby to robić. Ale oczywiście nikogo do tego zmuszać nie zamierzam, można chodzić w brudnych
  • Odpowiedz
Fajnie, że nawet sam to przyznałeś ¯_(ツ)


@KawaJimmiego: Przyznał ale wspomiałem też ze jakby podliczyć te 13 procent i dotac kilka procent lgbt to róznica robi się naprawdę niewielka ¯\(ツ)_/¯
No i w niosek z tego że do tej pory była nadreprezentacja białych - czyli było ok?

Póki co nie znalazłem danych statystycznych (chociaż strasznie wnikliwie nie szukałem), ale znalazłem mnóstwo zagranicznych wypowiedzi potwierdzających to zjawisko. Oprócz tego co podałem
  • Odpowiedz
Nie, bo biali stanowili większość i nadal stanowią. I również nie, bo nawet w Timesie to przyznali. Nawet nie przeczytałeś ¯_(ツ)


@KawaJimmiego: Tak więc przypomina twoje słowa.

Chodzi mi o proporcje pomiędzy reklamami z czarnym i białą a resztą kombinacji vs występowanie tego demograficznie


Zgodzisz się że 10% do tej pory wg twojego artykułu, to mniej niż 13% czarnych plus kilka procent lgbt. A przecież o to tobie chodziła
  • Odpowiedz