Wpis z mikrobloga

Codzienna przypominajka (niestety nie pod inną codzienną przypominajką, bo już za same stwierdzenie niewygodnego faktu dla najbardziej "wolnościowej partii ever" można trafić na czarną listę), że cała Konfederacja zagłosowała za przymusem rodzenia nawet najbardziej skrajnie kalekich dzieci.

#konfederacja #neuropa #4konserwy #aborcja
waro - Codzienna przypominajka (niestety nie pod inną codzienną przypominajką, bo już...

źródło: comment_1611667668DeY3kJ8ftUDnAfWDXdOf41.jpg

Pobierz
  • 69
@waro: No spoko, tylko że każdy wyborca Konfy powinien to wiedzieć, bo to jest w ich narracji ¯\_(ツ)_/¯

Co innego taki tam podatek cukrowy na który głosowali PO/PSL/Lewica, którzy mówią, że PiS odlatuje z podatkami, a przyklaskują kolejnemu podatkowi
@waro: Ja najbardziej prychłem ze stwierdzenia że Konfederacja to jedyna prawdziwa opozycja xD
Super opozycja bulwo - od początku pandemii na granicy progu wyborczego, raz na jakiś czas 7-8% w sondażach a w ostatnim sondażu pod progiem XD
Partia która sprzeciwia się obostrzeniom i mocno lansuje się na tagach #otwieramy na twitterach i FB teoretycznie powinna lecieć w górę już od dawna a dalej siedzi tam gdzie była xD
Można się
Ale to jest jego wolność do ukrywania twoich wysrywów


@bastek66: No uroczy fikołek. Wolność słowa to również (a może i przede wszystkim) wolność do pisania wysrywów. I albo ktoś sobie to ceni, albo nie.

Nie było takiego głosowania, risercz w stylu Ziemkiewicza widzę.


@bastek66: Podpisali się pod wnioskiem, który zaostrzył prawo aborcyjne. Nie robi mi tutaj większej różnicy, że nie odbyło się to przez głosowanie sejmowe.
No uroczy fikołek.

@waro: Kiedyś symetryzm, teraz fikołek to ulubiony buzzword neuropy. Szkoda że nie ma do niego jakiejkolwiek sensownej definicji.

Wolność słowa to również (a może i przede wszystkim) wolność do pisania wysrywów. I albo ktoś sobie to ceni, albo nie.

Przecież ci pokazałem że czarnolisto nie ogranicza twojej wolności.

Podpisali się pod wnioskiem, który zaostrzył prawo aborcyjne. Nie robi mi tutaj większej różnicy, że nie odbyło się to przez
@waro: nie było nawet takiego głosowania, oni próbowali ramię w ramię z PiS przepchnąć to trybunałem przyłębskiej a jak zobaczali efekty zaczęli gowinować, pomijasz bardzo istotne i jeszcze bardziej kompromitujące tych szurów fakty
No spoko, tylko że każdy wyborca Konfy powinien to wiedzieć, bo to jest w ich narracji ¯_(ツ)_/¯

Co innego taki tam podatek cukrowy na który głosowali PO/PSL/Lewica,


@marekseo: czyli konfederacja powinna się chwalić że wstydzi się własnej decyzji zgodnej z linią partii, ale lewica głosująca za podatkiem który miała w programie to zło wcielone? xDD
@bastek66: Fikołek to bezczelne robienie bulwy z logiki. To na przykład cenienie wolności jako najwyższej wartości i odbieranie komuś tej wolności w jakichś podstawowych sprawach (np. homo małżeństwach).

W tym przypadku wolność słowa nie może być komuś odbierana na podstawie własnego "widzimisię". To jest hipokryzja.

Przecież ci pokazałem że czarnolisto nie ogranicza twojej wolności.


@bastek66: To nie do mnie z takimi opcjami, bo to nie ja odbieram komuś możliwości pisania
Fikołek to bezczelne robienie bulwy z logiki

Z tego co zauważyłem do tej pory to fikołek jest za każdym razem gdy ktoś się nie zgadza z waszymi jedynymi prawdziwymi poglądami.

To na przykład cenienie wolności jako najwyższej wartości i odbieranie komuś tej wolności w jakichś podstawowych sprawach (np. homo małżeństwach).

@waro: To są przywileje, państwo nie powinno się wtrącać do prywatnych spraw jakim są małżeństwa.

To nie do mnie z takimi