Wpis z mikrobloga

Codzienna przypominajka (niestety nie pod inną codzienną przypominajką, bo już za same stwierdzenie niewygodnego faktu dla najbardziej "wolnościowej partii ever" można trafić na czarną listę), że cała Konfederacja zagłosowała za przymusem rodzenia nawet najbardziej skrajnie kalekich dzieci.

#konfederacja #neuropa #4konserwy #aborcja
waro - Codzienna przypominajka (niestety nie pod inną codzienną przypominajką, bo już...

źródło: comment_1611667668DeY3kJ8ftUDnAfWDXdOf41.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-mów w kampanii o zakazie aborcji,
-podpisz wniosek do "TK" w tej sprawie,
-ciesz się z wyniku "TK",
-zobacz że społeczeństwo nie podziela twojego zamordyzmu,
-gowinuj w tej sprawie
przyjdzie taki @bastek66: i stwierdzi że dopóki nie wyprze się podpisu który wyciekł to nie ma sprawy i to w sumie się nie liczy, a tak naprawdę to musi jeszcze wyciec kilka takich sytuacji żeby on uznał go za populistycznego bezideowca
  • Odpowiedz
można uznać że byli za procedowaniem tego projektu.


@stjimmy: nie "można uznać" a cieszyli się z wyroku oraz formy w jakiej został przedstawiony do czasu aż zobaczyli że jednak społeczeństwo nie popiera zamordyzmu
  • Odpowiedz
no tak jako "za" można uznać że byli za procedowaniem tego projektu.


@stjimmy: Wiem o co Ci chodziło, dlatego napisałem o czepianiu się szczegółów i dałem lenny'ego na końcu.

Nie twierdzę przecież nigdzie, że Konfa nie jest przeciw aborcji, bo jest, była od zawsze i nie mogłem zrozumieć kwiku wyborców Konfy gdy ogłoszono wyrok TK, a posłowie Konfy chwalili się 100% frekwencją pod wnioskiem do TK. A wystarczyło przeczytać program
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Mogą usuwać, ich strata. Krytykować ich głupotę i hipokryzję też mogę.( ͡ ͜ʖ ͡)
@Deska_o0: Nie ma polityków idealnych, sorry to za mało żebym go uznał za bezideowca bo śledzę politykę od 20 lat i widzę że ludziom nie przeszkadza głosować cały czas na prawdziwych bezideowców (a sprawa aborcji w ogóle mnie nie rusza).
  • Odpowiedz