Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: Jeżeli chodzi o Lumie to ja zaczynałam chyba od 530 takiej żółtej, jak na swoją cenę a była bardzo tania to była telefonem idealnym, na baterii trzymała dość długo, bezproblemowo czytała wszystko z karty pamięci, miała całkiem spoko aparat i się nie zacinała, na początku z aplikacjami nie było problemów bo były zamienniki typu 6stagram 6snap czy jakoś tak i bezproblemowo wszystko działało, a naprawdę w tamtych czasach nawet dwa
Łatwość obsługi nie do pobicia


@bidzej: mój dziadek od kilku lat ma smartfon, właśnie Nokię Lumię (nie pamiętam, jaki model). Czy jest duża różnica w użytkowaniu w porównaniu np. do Androida? Na wiosnę dziadek chce wymienić telefon i oczywiście ja (#bojowkaanroid) podpowiadam mu, żeby wziął coś z Androidem. Ale czy łatwo to ogarnie, jeśli do tej pory miał do czynienia tylko z Nokią?


@TheSznikers:
Czy jest duża różnica w użytkowaniu w porównaniu np. do Androida?


@faramka: różnica jest kolosalna, ale moim zdaniem Androida dziadek ogarnie szybciej niż iOS.
@bidzej: wolałabym właśnie, żeby miał system, który ja ogarniam, w razie gdybym miała mu coś zainstalować
/ skonfigurować.
Ostatnio narzekał, że wiadomości mu się nie oświeżają i od 186 dni widzi Ziobrę na głównym ekranie wiadomości xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheSznikers: ja mam 535 do dzisiaj jako awaryjny tel. Nigdy żadnego problemu, zawiesil się na yt raz i nigdy nie wymagał naprawy. To juz jego następca huawei Ycostam potrafil się 3 razy wciągu 2 lat #!$%@?.