Wpis z mikrobloga

  • 1
mamy w #!$%@? opowiadań, nie ma szans tego wszystkiego streścić, trzeba okroić

napiszmy nudny jak flaki z olejem i nic nie wnoszący wątek romansu

profit
  • Odpowiedz
  • 1
bardziej chodzi o to że np mam dysonans że w świecie który jest taki rasistowski, rasy skłócone i wykorzystywane, i ogólnie krytykowana taka zaściankowość ale i uwidaczniania widzimy czarnych i białych losowo żyjących w idealnej harmonii.


@Faraluch Właśnie podobnie myślałem przy oglądaniu serialu, że niby konflikt rasowo-klasowy jest na pełnej piździe w świecie wiedźmina, a tu czarni sobie #!$%@?ą na ekranie w zgodzie ze wszystkimi xD #!$%@?, no niech chociaż Sapek
  • Odpowiedz
I tak uważam że wpieprzanie koloru skóry w świat w którym konflikt ras już jest i to hardy to ostra beka.


@RandomowyMetal: co to znaczy wpieprzanie koloru skóry? Wpieprzaniem byłoby odrzucenie czarnoskorych aktorow
  • Odpowiedz
@grubson234567 A tak ciężko im było tego na siłę nie wprowadzać? Jak chcą niech wymyśla własną książkę gdzie od razu będzie taki klimat i nikt nie będzie ból dupil. Tu chodzi o coś więcej, za każdym razem wszędzie wpychają na siłę czarnych i transów/gejów. To ma mnie jakby przekonać? Stawia tylko cała ta świtę w gorszym świetle bo pokazuje iż trzeba na siłę ich bronić bo sami się nie bronią. Wiedźmin
  • Odpowiedz
@Benio_Czarodziej: Oczywiscie, ze Wiedzmin nie jest slowianski, co za ty opowiadasz? Jak cos to Wiedzmin ma klimat zachodniej Europy, slowianskosc w duzej ilosci to najwyzej zasluga CDP od czego Sapkowski sie odcina. Przeciez nasz Janusz tak zle sie wypowiadal o grach, nie chcial miec nic wspolnego jako scenarzysta czy konsultant jednak z Netflixem chetnie wspolpracuje.
  • Odpowiedz
Przecież elfy to postacie fikcyjne. Równie dobrze mógłby mieć niebieską albo zieloną skórę. Wszytko zależy od wizji reżysera.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: jakby miały zielona to wykopków by to pasowało jeżeli zielone postacie graliby biali aktorzy.

To jest zwykły rasizm i tyle. Tutaj nie ma co szukać logiki.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Tak niektórzy bronią tej decyzji, to jak to się ma do protestów czarnych dotyczących dubbingowania czarnoskórych charakterów przez białych?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz