Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Radiativ: Wstawanie z pierwszym budzikiem jest trochę męczące, ale przez chwilę. Kilka drzemek zawsze tak mnie wymęczy, że jestem nie go życia tak do południa. Szczerze dziwi mnie, że ludzie tak mogą :D
  • Odpowiedz
Z drugiej strony nie ma bardziej satysfakcjonującej dwójeczki niż ta doniesiona ostatnimi siłami


@ChochlikLucek: widzę kolega lubi ryzyko, w takim razie polecam popić ostrego kebsa sosem z kiszoniaków, w celu zwiększenia doznań
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarcinZzaKlawiatury: nigdy nie miałem sraki po kebabie, a zjadłem ich w życiu dużo. To jakiś Urban Legend? Miałem taki etap w życiu, że przez 2 lata odzywałem się tylko fast foodami.
  • Odpowiedz
@becvvv: Też tak miałem. Zupki chińskie, MC Donald i inne śmieciowe jedzenie, myślałem że mam stalowe jelita. Aż do czasu zjedzenia "jednej" zupki chińskiej. Dostałem skrętu jelita, najsilniejszy ból jaki miałem (ząb, rozwalona ręka, pocięta skóra to nic) normalnie leżysz i zdychasz. Doczołgałem się do kibla i robiłem 2 z krwi i kwasów żołądkowych. Nie jadłem przez 2 dni, jedynie piłem soki + witaminy. Od tego czasu pikantne zarzucam z
  • Odpowiedz
niż ta doniesiona ostatnimi siłami


@ChochlikLucek: na dłuższą metę szkoda zwieraczy ma takie częste trzymanie na siłę xD nawet jak masz te koło 20 lat więc młody jesteś, to lubią się robić żylaki odbytu czyli patologia hemoroidów (które wszyscy mamy) co się wiąże z ciężka dwójeczka i krwawieniem. Serdecznie nie polecam xD
  • Odpowiedz