Wpis z mikrobloga

Skoro jakaś dziewczyna trafia na badoo czy tindera tzn., że coś jest z nią tak, bo w życiu realnym sobie nie radzi. To samo tyczy die typów.


@KonradG6: przesadzasz. To po prostu zwykły portal dla młodych osób i zakłada się tam konta z ciekawości ew żeby poznać kogoś z daleka. Rownie dobrze mógłbyś napisać tak o kobietach które chodzą na dyskoteki - coś z nimi nie tak, skoro musza tam
  • Odpowiedz
A to nie jest na tematy relacji damsko-męskich tylko na temat atrakcyjności fizycznej. Na ten temat to TAK, wiem sporo i jestem w czołówce wykopu jeśli o to chodzi


@Blackpill_RAW: to tylko twoje wyobrażenie na ten temat. I w moim odczuciu bardzo mylne. Mianowałeś się ekspertem od wyglądu, szkoda tylko, ze żadna dziewczyna, której pokazałem twoje rankingi w ogóle się z nimi nie zgadza.
  • Odpowiedz
@qwe_: Masz rację, zbyt ogólnie napisałem.
Sam poznałem kilka dziewczyn stamtąd i nie było źle ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jedną z nich jest moją narzeczoną ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z tym, że ona nie miała zbytnio znajomych, a ja byłem zabawowy :D ale trochę wybrakowany byłem.
Summa summarum - zgadzam się z Tobą.
  • Odpowiedz
godzina 240 plusów.. nie da rady.. nawet jakby przyrost był stały po 6h jak zniknie z gorących. To miałbyś może połowę.


@r5678: Moje przewidywania potwierdziły się dość dobrze, za chwilę zniknie z gorących, trochę poniżej 1000 plusów.. czyli nawet nie połowa.. 1000 może jeszcze pyknie do jutra ale to nawet nie będzie połowa tego co miało być.
  • Odpowiedz