Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@PodniebnyMurzyn: dokąd? Jak nie masz znajomych.
@Kowixx: do tego trzeba odwagi, ktoś kto nie ma nigdzie znajomych ani nic ma bardzo ciężko w takiej sytuacji.
@Felix_Camora: up

Łatwo takie rzeczy pisać, ale wbrew pozorom nie jest łatwo się wyrwać z takiego życia, oczywiście że się da. Wyprowadź się, zmień pracę, weź kredyt. Życie wszystko weryfikuje i nie każdy będzie się w stanie wyprowadzić o tak z buta, do miejsca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felix_Camora: @Kowixx: myślę że zrozumieją mnie osoby, które w takiej sytuacji były ;)
Też teraz bym powiedział że to niby nic i że taka przeprowadzka to jest błahostka. Mówię, za bardzo mierzycie innych swoją miarą.
@Kowixx: no i co w tym większym mieście ma robić. Randomow na ulicy zaczepiac ?? Jak się nie chodziło na studia dzienne to później jest bardzo ciężko. Ja bym raczej proponował auto i Tinder do 50km
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PodniebnyMurzyn: nie mówię że do znajomych. Tylko żeby się nie bać wyjść do ludzi. Już nie mówię nawet o (nie) zainteresowanym. Masa ludzi teraz ma problemy ze sobą i z kontaktami społecznymi + dochodzi depresja, tym bardziej przez te lockdowny itd. blackpill nie jest wyjściem, wyjściem również nie są rady typu idź pobiegaj ;)