Czy na #geforcenow działa #blender ? Jeśli nie, znacie jakieś usługi chmurowe / subskrypcje które dają możliwości wynajęcia sensownego komputera do zastosowania #grafikakomputerowa lub #programowanie ? Mam małego laptopka z niskonapięciówką i dobrze tak mi się żyje. Kiedyś posiadałem różne skrzynki #pc bo #pcmasterrace w #grafika3d i trochu #gamedev. Aktualnie prowadzę życie w #minimalizm co jest fajne, branża też inna ale wróciłbym porobić coś hobbystycznie. Kupowanie mocnego lapka to okropne koszta, a skrzynki z monitorem i peryferiami nie widzi mi się posiadać. Temat #egpu przerabiałem też już kiedyś - jest to rozwiązanie optymalne, ale zbyt słabe (na dłuższą metę z i7 8550U tak średnio się sprawdzało)
@Problem_Trzech_Cial: jeszcze przeZ pół roku działa darmowa farma do renderowania od Googla. Nazywa się zync. Korzystam rok czasu i działa ekstra. Nie wiem czy blender chodzi ale to sobie sprawdzisz na stronie
Jeśli nie, znacie jakieś usługi chmurowe / subskrypcje które dają możliwości wynajęcia sensownego komputera do zastosowania #grafikakomputerowa lub #programowanie ?
Mam małego laptopka z niskonapięciówką i dobrze tak mi się żyje. Kiedyś posiadałem różne skrzynki #pc bo #pcmasterrace w #grafika3d i trochu #gamedev. Aktualnie prowadzę życie w #minimalizm co jest fajne, branża też inna ale wróciłbym porobić coś hobbystycznie. Kupowanie mocnego lapka to okropne koszta, a skrzynki z monitorem i peryferiami nie widzi mi się posiadać.
Temat #egpu przerabiałem też już kiedyś - jest to rozwiązanie optymalne, ale zbyt słabe (na dłuższą metę z i7 8550U tak średnio się sprawdzało)
źródło: comment_1611432847IR6ZTaeULWEyNRLb8KCH26.jpg
Pobierz