Wpis z mikrobloga

Wskaż przedmiot/usługę do 200-300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejś płaszczyźnie komfort Twojego życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Z góry przepraszam za tagi ale wiem że głównie tutaj znajdą się ludzie dbający o istotne życiowe sprawy.
Przy okazji zapraszam do dyskusji!

#inwestowanie #inwestycje #nieruchomosci #gielda #polska
  • 80
@powiedz: jedynie brak turboszczotki elektrycznej jest jego ogromną wada. Ta na powietrze słaba jak ponoć każda. I wymaga zbyt regularnego rozbierania i wyciągania wkręconych włosów, wydaje mi się, że dało się to lepiej zrobić.

Ale polecam, wciąga mega, wygodny do noszenia, fajne kółka, pauzowanie "z pilota" też super
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@masternodeBTC: - głośnik Bluetooth do słuchania podcastów w wannie,
- Kindle z podświetleniem (trochę większy budżet, ale naprawdę super rzecz dla osób bez miejsca w domu na papierowe książki),
- szczoteczka soniczna,
- układanie ciuchów w szufladach wg Marie Kondo,
- aplikacja Anki do nauki słówek,
- urządzenie do peelingu kawitacyjnego Xiaomi.
@masternodeBTC:
1) spanie: zatyczki do uszu i maska na oczy - ludzie mogą rozmawiać obok ciebie przy zapalonym świetle, a mózg myśli, że jest cicha noc - chyba najtańsza rzecz by poprawić komfort spania, a więc życia, a w podróży to już sobei nie wyobrażam bez
2) multitool - jakość i rodzajów jest mnóstwo, ale taki noszony zawsze w plecaku, w samochodzie przydaje się niezliczoną ilość razy - po prostu jak
@masternodeBTC
- poncho od chińczyka, w którym chodzę po domu zimą (nie lubię swetrów)
- raspberry pi z pihole i innymi aplikacjami do użycia na lanie (serwer http z przepisami, speed test regularny, czujnik jakości powietrza, bo nie mam w oczyszczaczu, prognoza pogody na małym ekraniku za szybą w szafce, itp.)