Wpis z mikrobloga

@piotr-zbies: pewnie grafika nie ta xD ale niestety czasy CM 2.0 to było coś, granie na jednej klawie we 2xD przezywanie każdej gry na swój sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz na steam mam 400 pozycji i nie wiem w co zagrać.

Ale stara płyta z NFS MW Black edition co roku jest odpalana, najlepsze wspomnienia + soundtrack
@henen:

MW najlepszy NFS a na drugim miejscu Carbon, podium zamyka Hot Pursiut 2


Nie biorąc pod uwagę klasyków sprzed U1 ranking jest następujący
1. U1 za dojrzałe i profesionalne podejście do tematu - tuning zmieniał wszystko w samochodzie a nie dawał dłuższą kreskę,, każda fura była inna w prowadzeniu (R-34 była nadsterowny przez RWD gdzie dawałeś gaz i hamulec jednocześnie,m RX-7 był idealnie wyważony i chodzil jak marzenie, S-2000 i
Smyrky - @henen: 
 MW najlepszy NFS a na drugim miejscu Carbon, podium zamyka Hot Pur...

źródło: comment_1611269751qNroMqJUIr8XaVX7J6Z6Jb.jpg

Pobierz
@Twajdy:

screen nie jest z NFS, tylko z Burnout Paradise


Tak i każdy NFS od 2 wzwyż dalej może mu lizać stópki, tak jak było napisane, a podróbka Skyline'a z scc wygląda lepiej niż oryginał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@henen: serio Hot Pursuit 2? CD-Action oceniło to coś na 6/10 i to imo zasłużona ocena dla tej szmiry. Dla mnie klasyczne NFS-y się kończą na Porshe Unleashed (bądż Porsche 2000), zaś te 'nowożytne' zaczynają od pierwszego Undergrounda. Hot Pursuit 2 to był taki zapychacz, bardzo średnia gra która się absolutnie niczym nie wybijała z tłumu. Poupraszczali wszystko do minimum (wywalony garaż, wywalone uszkodzenia, wywalony widok zza kierownicy itd.) a przy
1. U1 za dojrzałe i profesionalne podejście do tematu - tuning zmieniał wszystko w samochodzie a nie dawał dłuższą kreskę,, każda fura była inna w prowadzeniu (R-34 była nadsterowny przez RWD gdzie dawałeś gaz i hamulec jednocześnie,m RX-7 był idealnie wyważony i chodzil jak marzenie, S-2000 i Supra przez swoje silniki były najlepsze na prostych, etc.), wrażenie realistycznej prędkości której nie bylo od następnej częsci gdzie ~320-330 to górna granica, zdjęcia, idealny