Wpis z mikrobloga

Jak któryś różowy pokaże całe nagie cycki - zdjęcie z loginem i datą dzisiejszą to wrzucam 100 PLN na jakieś schronisko dla psów. Wiem że kochacie zwierzaki, pokażcie jak bardzo.
Wrzucę na dowolne, różowa ze zdjęcia może wybrać jak chce.
#rozowepaski #psy #zwierzeta #schroniskodlazwierzat #pomagajzwykopem #pokacycki #wykopgonewild
Pobierz
źródło: comment_1611143821GR4XKE4QALe5Swium7GaNH.jpg
  • 212
ale pieski może dostaną ciepłe skarpetki ;)


@wikiolo: za stufke od opa to przynajmniej 12kg dobrej karmy.
Cały ten rwetes szanuję jak #!$%@?.

Przykro, że w jusej byłoby w tysiącach dolków, bo cycki przelewałyby się w komentach jak piwniczanka z podziemnego źródła.
Ale tutaj bliski wschód więc ... I TAK JEST ZAJEBIŚCIE!!!111ONE ( )
@masz_fajne_donice: tej ej synek <ślonski>
szacun za cały ten ambaras, który dopiero czytam i przeglądam po dwóch dniach.
To jest tak zajebiaszczy happening, że mi synapsy rozpieprza.
Jak na polski interwebz to mega fajnie wyszło (bo co się spodziewać, nie?)

Całościowe propsy i megafajnie że idzie na psiaczki, bo sam przy rottkach troszku robię, a każde kilo otrzymanej dobrej karmy dla zwichrowanych mordek waży tyle samo złota [
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Akcja zacna, a cel szczytny. Dorzucę 100 zł do każdego wgw z akcji (max 1000 zł za wszystko, gdyby się jeszcze pojawiły zdjęcia). Z tego co widzę, to na razie 600 zł mam do wpłacenia.
Tylko nie do końca wiem, kto wybiera schronisko i jak wpłacane są pieniądze. @masz_fajne_donice, podpowiesz?
No i jeśli kartą można, to jeszcze w weekend mi się uda. Jak przelew, to muszę zasilić polsko rachunek i wtedy
@c1nu: a następne też będzie premiowane? () nie chcę żebyście wszyscy poszli z torbami, tak jak na taką malutką i mało popularną fundację jaką podałam to mogą dostać małego szoku jak sprawdzą stan konta
@Azizs: no ja też tak myślę że na razie dam sobie spokój, może za jakiś czas jak znajdę jakiegoś miłego fotografa zrobimy ładniejszą wersję ze smakiem który wyciągnie z tego więcej to może kiedyś powtórzymy albo zrobimy wersję na następny rok czy coś ;) ale generalnie zapraszam i zachęcam innych, bo cel szczytny
@masz_fajne_donice: ej spoko akcja, właśnie się o niej dowiedziałam, kiedyś miałam tu konto i się spuszczaliście jak pokazałam kawałek spódnicy, każdy kto wpłaci symboliczną kwotę na schronisko na Bukowskiej w Poznaniu, może zgłosić się do mnie na priv, a ja pokaże cycki (mam małe, bo B, ale i tak wyglądają jak robione bo są zajebiście kształtne, jędrne i symetryczne + mam kolczyki w sutkach)
Mogę napisać wasz nick na karteczce czy