Wpis z mikrobloga

Przeguby wewnętrzne (te przy skrzyni biegów) można zobaczyć z pod maski.


@ShitMaker: Nie wiem, w sumie założyłem, że mu napęd idzie ze skrzyni do reduktora, a z reduktora do mostów. Teoretycznie w takim układzie mogłoby się coś łatwo wkręcić w przegub krzyżakowy wału napędowego, ale jego przez maskę też raczej nie zobaczy.

Zresztą tak czy siak wszystko jest pod wodą, więc nic nie zobaczy, niezależnie od tego jak patrzy. ( ͡
@GaiusBaltar: jak ma ten oryginalny silniczek z samuraja i mocno pociętą karoserię, a do tego most przedni z jeepa, to z góry widać przeguby przy kołach po podniesieniu maski. Bobra w przegub to pewnie martwego mogło wciągnąć. tym gorzej.
jak ma ten oryginalny silniczek z samuraja i mocno pociętą karoserię, a do tego most przedni z jeepa, to z góry widać przeguby przy kołach po podniesieniu maski. Bobra w przegub to pewnie martwego mogło wciągnąć. tym gorzej.


@eloar: Tylko czy w przeguby przy kołach wejdzie bóbr? W krzyżaka z wału jestem sobie to w stanie wyobrazić, ale te przy kołach nie wiem jak mogłyby wciągnąć coś tak dużego.

Tak czy
@GaiusBaltar: no jakoś tak mi się wydaje, że to może. bo tam nawet często te przeguby są bez żadnych osłon. jak złapie za kawałek futra, to wciągnie na pewno

No założeń sporo i pewnie zmot, które je spełnią nie znajdzie się aż tak dużo.

[edit] kurde, ja podobnie, miałem się wziąć za coś, a zamiast tego rozkminiam czy da się zobaczyć przeguby od góry xD
eloar - @GaiusBaltar: no jakoś tak mi się wydaje, że to może. bo tam nawet często te ...

źródło: comment_1611043085ixlrq0frRrzcTCsxLcaexG.jpg

Pobierz