Wpis z mikrobloga

User @Kantar mnie zbanował po tym jak nie był w stanie prowadzić dalej merytorycznej dyskusji https://www.wykop.pl/wpis/54957837/ok-obejrzelqm-gra-mi-sie-podobala-i-niektore-rzecz/ i zaczął mnie wyzywać, więc muszę pisać tutaj (uwaga spoilery):

Do wagi wyborow się nie odniosłeś. Miały wpływać na otaczający świat w praktyce nic się nie zmienia w świecie


No i wpływają tylko ty jesteś ślepy i tego nie widzisz. Albo nie umiesz grać w grę i przegapiasz 90 proc. kontentu. Prosty przykład. Malutka misja poboczna pt "Happy Together". Dotyczy sąsiada z mieszkania V, do którego stuka policja. Jeżeli wykonasz dobrze tą misję możesz go uratować, jeżeli jej nie wykonasz gość popełni samobójstwo. Ciekawe zadanie poboczne I (takich misji pobocznych jest dużo więcej), którego 90 proc. takich casuali jak tych skupionych na poszukiwaniu gry w kręgle i innego tego typu popierdółek, nawet nie zauważy. Więc proponuje wracaj do GTA V bo to nie jest gra dla ciebie.
#cyberpunk2077
  • 29
czyli c*uj z tym że 98% decyzji nie ma wpływu na rozgrywkę,


@ZmiksowanaFretka: Co to znaczy nie ma wpływu na rozgrywkę? Wpływ na rozgrywka ma już twoja pierwsza decyzja w grze polegająca na rozdzieleniu punktów w kreatorze postaci.
san andreas bije te grę na głowę pod względem technologicznym, fabuła gry nie uratuje jeśli gra jest technologicznie przestarzała


@seanconnery: Pod względem dopracowania, nie nazwałbym tego technologicznym, bo technologia w CP czy w CDPR jest, tylko nie starczyło czasu na jej wykorzystanie.
przecież taka prosta reakcja świata jest dziś podstawowym elementem nie tylko rpgow,


@seanconnery: NIe wiem czy prosta. Ale tak, to jest standard w RPG-ach. I o tym mówili ludzie z CDPR gdy zapowiadali że wybory w grze będą miały znaczenie.
@Thorkill: i w ogóle co ty gadasz

Coś ci się pomerdało. Hype zrobili ludzie. CDPR kazał ludziom podniecać się w sumie zwykłym demem które wypuścili w 2018? Nie to ludzie się zaczęli sami podniecać i sobie w głowach wymyślać swoje gry marzeń. Jedni chcieli jakieś symulator życia, żeby V robił kupę jadł itp. Inni sobie wymyślili że w mieście każdy NPC będzie unikalny, będzie miał 50 opcji rozmowy i będzie z
Po prostu z tym typem nie da się rozmawiać sensownie xd


@Kantar: Nie miałeś kompletnie żadnych argumentów dlatego mnie tam zbanowałeś. Jak zdarta płyta powtarzasz za trollami te same bzdety.
@Thorkill:

Essentially, this means that over 1,000 Cyberpunk 2077 NPCs will have a list of tasks they do at certain times on certain days. They go about their daily business with or without your intervention, and have their own personal behaviours and mannerisms. A lot of NPCs in The Witcher 3 had daily routines, too, although implementing this into over a thousand individual characters is pretty huge.


i każdy ma swój
@Thorkill: Gra ma dużo zadań na które gracz ma wpływ, chociażby czy będzie pogrzeb Jackiego czy nie, czy dostaniesz jego motor, czy spotkasz go w finale.

Kilka misji można rozwiązać na kilka sposób, np darując komuś życie, lub je odbierając.

Zapewne tylko to jest nei widoczne dla osób które poleciały misja główna i koniec.