Wpis z mikrobloga

@johnmorra: haha ale śmieszne. mi wcale nie jest do śmiechu. poza tym bycie łysym w połączeniu z moimi odstającymi uszami to będzie komiczne połączenie

@miecz_przeznaczenia: serio to pomaga? z resztą nawet jeśli tak, to nie dla mnie taka porada, bo jestem przegryw i nigdy nie ruchałem jeszcze
  • Odpowiedz
@johnmorra: nie będę całe życie chodził w czapce lol

@smutnomibobrze: tak, jestem. w moim przypadku trzeba być optymistą, bo inaczej już dawno bym się #!$%@?ł. nie wierzę w to, że istnieją przegrywy które pogodziły się z tym, ze na zawsze zostaną wyrzutkami społecznymi i jednocześnie nie mają z tego faktu zaawansowanej depresji. nie istnieją aż tak silnie psychicznie jednostki. chyba każdy ma jakieś tak ziarenko nadziei

@miecz_przeznaczenia: ale serio
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mystoo: Używałem kiedyś Seboradin: wyciąg z czarnej rzepy w formie sprayu, do nabycia bez recepty w aptece. Pomagał.
  • Odpowiedz
@Mystoo: Z ciekawości, ile byłbyś w stanie płacić dajmy w skali roku za maść, która znosiłaby efekt wypadania włosów o ile przyczyna jest androgenna (typowe wypadanie na czubku głowy u facetów). Maść jednak należy stosować stale typu prawie codziennie. Oczywiście bez skutków ubocznych dla metabolizmu organizmu.
  • Odpowiedz
@KollA: nwm 2 tysiące? może max 3tyś. zależy jeszcze jaka była by skuteczność takiego środku, jeżeli było to gwarantowane, że zatrzyma zakola to nawet i więcej bym zapłacił bo w sumie zależy mi na włosach, ale za loterię bym nie dał więcej niz 3k
  • Odpowiedz
@Mystoo: Co roku tyle płacić? Nie sądzę aby więcej ludzi tyle chciała płacić, pewnie coś około kilkuset złotych należy uznać za racjonalny poziom.
  • Odpowiedz