Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 58
9 655 + 20 = 9 675

No to i ja chciałem się przekonać, jak to jest jeździć na tym słynnym mrozie i śniegu.

Pierwsze co się rzuca w oczy, to klasyka w tym mieście - rowerzysta jest podludziem. Żodyn DDR, jaki normalnie użytkuję, nie nosił znamion odśnieżenia...

Nad Wisłą, na szlaku prawobrzeżnym, po ubitym śniegu jechało się nawet lepiej niż po szutrze, oczywiście zachowując należytą ostrożność, nie zapominajmy, że ja mam 32C, a nie 2.5" xD Bardzo ładny zachód słońca, wszystko malownicze, ale telefon zdechł mi przy -13,5°C, więc nic się nie udało zrobić. Zamarzłem po około 40 minutach, ocieplacze na buty, w połączeniu z gazetami i wkładkami aluminium nie miały żadnych szans na dłuższą metę. Czekam na lepsze warunki, ale obawiam się, że one już były i ciężko będzie o Gran Fondo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #wykopscottclub #gravel #warszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
AbaddonLincoln - 9 655 + 20 = 9 675

No to i ja chciałem się przekonać, jak to jest j...

źródło: comment_1610897161oqCc6QcaYC6lWTpeP9ep1M.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żodyn DDR, jaki normalnie użytkuję, nie nosił znamion odśnieżenia...


@AbaddonLincoln: no stary, odśnieżanie ścieżek rowerowych w styczniu to chyba nie jest priorytet władz miasta i może się zdarzyć że będą zasypane, zwłaszcza jak śnieżyca #!$%@?ła nagle w 3 dni zasypując wszystko xd
  • Odpowiedz
@AbaddonLincoln co do obuwia i ubioru: jutro otrzymuję paczkę z zimowymi butami trekkingowymi i zimowymi spodniami, zmieniam pedaly platformy i tak planuję przezimować :D myślę, że stopy będą wdzięczne, bo te wszystkie gazety i ochraniacze dobre są w okolicach 0-5°C :P

! w zimowe buty SPD nie chce inwestować, bo nawet nie mam gdzie tego przymierzyć, a i cebulak motzno here
  • Odpowiedz
nie jest priorytet władz

@ShineLow: nie jest na żadnym miejscu, w tym rzecz.

@RozowaZielonka: na moich oponach nie bardzo, rzuca mocno na takim nieubitym, a 'koleiniastym' od wielu śladów, śniegu ;) na ubitym, na szlaku, dużo przyjemniej

@cezeterson: na przyszły rok sobie dozbieram na jakieś, nie ma co... w tym po prostu będę wkoło komina jeździł, żeby nie zamarznąć na amen ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
w tym roku w wawie w ogóle nie jest nawet złotówka przeznaczona z budżetu miasta na odśnieżanie ddr.


@KremowkaPapieska: w ratuszu mądre głowy wiedzą, że jak jest zima to się rowerem nie jeździ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AbaddonLincoln: to jest gravel czy szosa? Jakie tam masz opony?

Ja normalnie w szosie mam schwalbe one 25mm, ale na zimę założyłem schwalbe spicer 30mm bo szersze będą lepsze, jednak jedne i drugie na obręczach 19mm mają niemalże taką samą szerokość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AbaddonLincoln: na TVN Warszawa czytałem, że nie ma hajsu na odśnieżanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja do piątku czekam. Akurat mam wolne to sobie strzelę jakąś trasę dłuższą
  • Odpowiedz