Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 58
9 655 + 20 = 9 675

No to i ja chciałem się przekonać, jak to jest jeździć na tym słynnym mrozie i śniegu.

Pierwsze co się rzuca w oczy, to klasyka w tym mieście - rowerzysta jest podludziem. Żodyn DDR, jaki normalnie użytkuję, nie nosił znamion odśnieżenia...

Nad Wisłą, na szlaku prawobrzeżnym, po ubitym śniegu jechało się nawet lepiej niż po szutrze, oczywiście zachowując należytą ostrożność, nie zapominajmy, że ja mam 32C, a nie 2.5" xD Bardzo ładny zachód słońca, wszystko malownicze, ale telefon zdechł mi przy -13,5°C, więc nic się nie udało zrobić. Zamarzłem po około 40 minutach, ocieplacze na buty, w połączeniu z gazetami i wkładkami aluminium nie miały żadnych szans na dłuższą metę. Czekam na lepsze warunki, ale obawiam się, że one już były i ciężko będzie o Gran Fondo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #wykopscottclub #gravel #warszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
AbaddonLincoln - 9 655 + 20 = 9 675

No to i ja chciałem się przekonać, jak to jest j...

źródło: comment_1610897161oqCc6QcaYC6lWTpeP9ep1M.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krabat: muszę zacząć, pod sam Sochaczew #kwadraty zaciągnąć, żeby na północ do teściów potem rozwijać XD Najdalej w Kampinosie dotarłem do Mariewa i cmentarza w Palmirach ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nieczęsto mi się chce przez całą Wwa przedzierać, łatwiej i jakoś pewniej obrać mi kierunek na Wołomin czy Zegrze, mimo, że niebezpiecznymi DW tam cisnę XD
  • Odpowiedz
@ShineLow: Śnieżyca to może zaskoczyć jak zasypie wszystko przez 5 godzin a nie w 3 dni. Ale można użyć uniwersalnego w Polsce stwierdzenia „Zima zaskoczyła polskich drogowców...”. Tu gdzie mieszkam jest 2 stopnie powyżej zera, wczoraj padał śnieg godzinę i po ścieżce jechał takie melex przerobiony na płóg z solniczką. No ale po #!$%@? wogole otworzyli sklepy z rowerami co nie?
  • Odpowiedz
Zamarzłem po około 40 minutach, ocieplacze na buty, w połączeniu z gazetami i wkładkami aluminium nie miały żadnych szans na dłuższą metę.


@AbaddonLincoln: protip: Najlepsze to jednak są skarpety z merynosa a na to zwykłe reklamówki, jak te do bułek czy owoców. Robi się szklarnia a i wiatru nie przepuszczają. Da się tak do -5 pojeździć w butach, skarpetach meryno i reklamówkach, nawet bez ochraniaczy na buty
  • Odpowiedz