Wpis z mikrobloga

Zobaczyłam dziś tego mema i przypomniała mi się pewna sytuacja sprzed kilku miesięcy. Pracowałam w restauracji i mieliśmy wspólne podwórko z klubem nocnym. Miałam akurat przerwę, siedziałam na zewnątrz i dziewczyna z tego klubu przyszła akurat na zmianę. No i opowiada, że ten Hiszpan którego ostatnio poznała, okazał się być cyganem. Dowiedziała się tego dopiero po tym jak wylądowała z nim w łóżku i było jej bardzo przykro. #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki bo wydaje, mi się że to całkiem zabawna historia.
Burczan - Zobaczyłam dziś tego mema i przypomniała mi się pewna sytuacja sprzed kilku...

źródło: comment_16107854896nY91Ib4fnHVd2UM8eK50K.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Burczan: cygan cyganem, ale też jest tak że byle przegryw z Portugalii czy Hiszpanii u nas zarucha. Wiem bo z nimi pracowałem i mieliśmy różne wyjście. Ci sami goście w swoim kraju mają problem wyrwać cokolwiek 2/10. U nas? Autostrada do witaminek. Nieważne że gość ma monobrew i żeby gorsze niż u brytola. Wyrwie chętna przygód p0lke.
@Burczan jest dużo polek, które lubią tych ciemnych, a to często typy z krajow islamskich, a nie z Hiszpanii, chociaż w sumie nie wiem, co za roznica? Chodzi o wygląd czy i pochodzenie? Znam typa, młody i w sumie chyba dość przystojny i czarujący (lubi zagadywać) imigrant z turcji, no i to mu daje takie branie, że szok. Co tydzień wyjscie do pubu i klubu i co tydzień co najmniej 1 laska
@zasadzka01: ja już tu kiedyś pisałam jak reaguję na zaczepki ze strony ciemniejszych kolegów, pic rel. Nie wiem skąd się w dziewczynach bierze pociąg do egzotycznych kolorów skóry, ale to ich sprawa w sumie. Ja od zawsze byłam wychowywana w duchu rasizmu i pomimo tego, że szanuję każdego człowieka, to nie związałabym się z kimś o ciemniej karnacji. Z resztą nie związałabym się z kimś, kto nie jest Polakiem, ale rozumiem
Burczan - @zasadzka01: ja już tu kiedyś pisałam jak reaguję na zaczepki ze strony cie...

źródło: comment_16108062274oNVvNsuwE7imaEmIYJKC3.jpg

Pobierz
@FrasierCrane Bawi mnie, że wszyscy sobie myślą, że to tylko w Polsce tak wygląda. Mieszkam w Hiszpanii, hiszpanki mają dokładnie tak samo tylko o 3 odcienie ciemniej. Pracuję z 3 facetami z Afryki i wszyscy są brzydcy jak noc, a dziewczyny mają 10/10, także to nie jest tak, że tylko p0lki ciągnie do egzotyki...
@kttttttttf: Ciężko oceniać podwórko, na którym nie masz swoich zabawek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że dużo łatwiej zobaczyć co się dzieje w najbliższym otoczeniu, ale można się spodziewać, że nie tylko u nas ludzi ciągnie do zagranicznych znajomości. Z resztą ja tylko przytoczyłam zabawną historyjkę. Daleka jestem od oceniania i wyzywania od p0lek, bo w takim przypadku każdy przegryw, który zachwyca się japonkami, powinien być nazywany