Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie po raz kolejny Breaking Bad i powiem Wam, że w żadnym innym serialu nie ma drugiej takiej #!$%@?ącej postaci jak Skyler White.
(Tu będzie spoiler, więc jak nie oglądałeś to nie czytaj)

Typ zarobił hajs na rodzine, żeby ją zabezpieczyć kiedy umrze, a ta zamiast mu podziękować to idzie do innego typa i się puszcza. Cały serial jest roszczeniowa, wykorzystuje hajs Waltera żeby pomóc kochankowi i zachowuje się jak typowa #p0lka. No ludzie, przecież jej się nie da lubić. Jeszcze ta morda takiej typowej Karen, co jej się wszystko należy

Szkalujesz plusujesz

#seriale #breakingbad #netflix #gownowpis #rakcontent
Pobierz chlopaktwojejmatki - Oglądam sobie po raz kolejny Breaking Bad i powiem Wam, że w żad...
źródło: comment_1610577853z7b43bels1zU5iPIUAkUcw.jpg
  • 34
@chlopak_twojej_matki i standardowo w amerykańskim serialu: okłamałeś mnie???! I nie ważne czy okłamał ją że szedł na siłkę a tak na prawdę był wolontariuszem w szpitalu dla chorych na raka, a może palił pety jak nie widziała, a może jest bossem narkotykowym. Zawsze jest rozwód, albo ona ma teraz prawo kogoś ruchac na boku i pelna obraża majestatu.
@chlopak_twojej_matki: Ja również zacząłem ponownie oglądać Breaking Bad i znów mnie tak samo #!$%@? Skyler. Jestem na drugim sezonie. Wczoraj oglądałem odcinek z tym jak miała focha, o to że nie chciał powiedzieć prawdy na temat drugiego telefonu, czy o co jej tam mogło w ogóle chodzić. Zastanawiałem się tylko czemu w momentach, kiedy jej nie było w domu Walter nie zaczął również wychodzić by gotować? ;)