Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rowerowe mirki jakie koła brać do 1500 zł pod codzienne treningi na szosie ? Zależy mi na nowych i pewnych

Hamulce u brake (obręcz)
Coś wytrzymałego potrzebuję gdyż stare są krzywe i pękają przy nyplach

Moje typy to:
Novatec Jetfly
Fulcrum Racing 4

#rower #szosa #kola
  • 21
@hodakhodak: Wygląda supcio - wiadomo na plus to że jak cokolwiek się zrypie mogę kupić każdą część bez problemu od szprychy po obręcz. Wagowo troszkę średnio wychodzą:
1710g na szprychach z zestawu - 1549zł
1670g na szprychach CX (+200zł) - 1749zł
I do tego bez zacisków :/
Obecne koła Oval mają ponad 2000g, więc tak czy siak zdjęcie tych 300-500g będzie robić robotę.
Koła te mają być używane typowo do szosowych treningów na prostych po stosunkowo płaskim terenie (centrum PL)
Docelowo pod jakieś zawody triathlonowe zamówię sobie wiosna/lato jakieś carbonowe stożki od myfrienda (CMS)
@STRawny: jeździłem na fulcrumach racing 4 w wersji na tarcze. Po 7k na szosie trzeba było wymienić łożyska w przednim kole. Później po kupnie przerobiłem je na opony gravelowe z systemem tubeless i tez się dobrze sprawowały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodi1911: z tym nie ma problemu aby wymienić te łożyska, powiedz mi proszę czy zwracać uwagę na ich wagę (w sumie najcięższe ze wszystkich kotów rozważam ale mają opinie pancernych) ? Czy nie ma co się przejmować ? Jak one wypadły pod względem wytrzymałości po dłuższym czasie ?