Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Około miesiąc temu po tym co robił KK w sprawie aborcji oraz ukrywania pedofilii postanowiłem oficjalnie wystąpić z tej organizacji i dokonać apostazji. Problem w tym, że w sierpniu byłem chrzestnym dziecka mojej siostry. Okazało się że ksiądz mnie skojarzył i wysłał siostrze oficjalne pismo z parafii że chrzest jest unieważniony z tego powodu że chrzestny dokonał krzywoprzysięstwa w sprawie swojej wiary... Super, siostra na mnie #!$%@?, oczywiście powiedziała to też matce i teraz pół rodziny na mnie obrażone że co ja zrobiłem. Da się jakoś odkręcić tą apostazję tak żyby chrzest był ważny? I w ogóle czy ksiądz nie złamał jakiego RODO wysyłająca takie info mojej siostrze?

#kosciol #apostazja #bekazkatoli #chrzest #katolicyzm #chrzescijanstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffee8e125406a000a8d53e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Captcha--: stwierdzenie nieważności a unieważnienie to nie to samo
@bartolomis: no jasne że nie, ale to OP napisał że Ksiądz napisał że unieważnił bo OP to klamczuszek. Tak czy inaczej czy mamy do czynienia ze stwierdzeniem nieważności czy unieważnieniem raczej j nie ma to znaczenia i tak tylko przez biskupa/sąd kanoniczny może to być zrobione, zwykły proboszcz nie ma takiej mocy

Poza tym świadek nie jest przesłanka bezwzględna ważności:

Kanon