Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wyk00p: obwiniasz zła osobę. To wina simpów, a nie jej. Ja jako normalny facet po sparowaniu bym napisał "Ok to wpłacam na zbiórkę, ale Ty stawiasz piwo ;)" i się z nią umówił. Spermiarze well... będą dalej niszczyć rynek.
trochę prostytucja ale taniej i bez gwarancji stosunku xD


@Ancymoon1: nie do końca, prostytucja to stosunek za pieniądze, tutaj mamy wyimaginowane pójście na piwo za pieniądze. Laska po prostu zbiera kasę na jakiś swój cel, jak Owsiakowi płacisz na Wośp to też to jest prostytucja bez stosunku?
@Zaqwsxe owsiak ogłasza sie na portalu randkowym na ktorym większość ludzi szuka szybkiego seksu i proponuję mi randkę za wrzucenie kasy do puszki? Coś Ci sie sypie to porównanie. Nie mam nic przeciwko zbieraniu pieniędzy tylko przeciwko wykonaniu. Serio ludzie potrafią sie bardziej postarac zeby zainteresować kogos swoja sprawą niz obiecać piwo i wyjście na randkę.
@wyk00p ty ja znam tą laske xd nazywa się Julia Smoleń i chodziła ze mną do klasy w liceum. Dużo ostatnio spami na socjalach tym filmem, który przy okazji promowal jakiś jej znajomy redaktorzyna z wyborczej