Wpis z mikrobloga

@zabolek: no tak jakoś a jak przeszedł na operowanie w koparce to już całkiem bo miał dwóch roboli od budowy a on sobie tylko jeździł i nagrywał
  • Odpowiedz
@zabolek: Popsuło się, kiedy subskrypcje i fejm zaczęły rosnąć. Na początku to był fajny kanał, ale potem z Łukasza Budowlańca stał się Łukaszem (pseudo)Celebrytą
  • Odpowiedz
@zabolek: Albo od czasu, gdy mocno docisnął na youtube i wrzucał dwa materiały dziennie (w tym "Dobranocki"). To musiało spowodować przegrzanie styków i uderzenie fejmu/hajsu do głowy.
  • Odpowiedz
@zabolek: ja uważam że ludzie się nie zmieniają, to zawsze był cwaniak i od początku miał plan jak to wszystko rozegrać, jak wykreować się na guru. Sam powtarzał że jedna zła opinia robi większą robotę niż sto dobrych. Oglądałem go od początku, do połowy 2019, później jak dla mnie skończył się rzeczowy kontent, ciągle niestworzone historie, kawka z orlenu, psy i koparka jak to tutaj podsumowaliście. Dużo mu zawdzięczam, niedługo wprowadzam
  • Odpowiedz
@zabolek: No i to pisanie książki - swojej biografii. Facetowi wydaje się, że jest bardzo, bardzo wyjątkowy... To czytanie fragmentów było naprawdę słabe i wtedy gość stracił dużo w moich oczach. No ale "szkoda strzępić ryja" ;)
  • Odpowiedz