Wpis z mikrobloga

kto sprzedawał coś na olx ten się w cyrku nie śmieje


@exyvL: kto kupował również. Teraz się nie patyczkuję i ładuję każdemu idiocie komentarze negatywne przez ten dziwny panel, gdzie te komentarze chyba są tylko do wglądu modów OLX. Ale ocenę pokazuje przy sprzedających. Niektórzy mają w cholerę towaru i oceny typu "43% poleca", więc widać nie tylko ja tak robię.

A dwa główne grzechy sprzedających:
- nieodpisywanie wcale, nieodbieranie telefonów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitan_knur: ostatnio gość do mnie pisze na olx, że bierze to co sprzedawałem i żebym podał mu nr konta. Podałem, a ten do mnie: ok, to wyślij za pobraniem i ze sprawdzeniem zawartości. Finalnie wziął za pobraniem po wysłaniu zadatku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Również zalewa krew jak się trafi na takich jak na screenie. Najpierw negocjuje, a potem pisze, że się zastanowi.
@kapitan_knur: this thread again, ale najprościej podnieść cene i zejść do satysfakcjonującej chociaż to też nie zawsze działa xD
Ostatnio miałem akcje, pewna rzecz za kwotę 600zł. Używana, ale nie śpieszyło mi się więc sobie leżało, wiedziałem ile jest warte i ile mogę zejść. Pisze gość, mówi że ze zdjęć to czy jest możliwość zejścia do 540zł. Mówię, że spoko, ustawiłem cene i czekam. No to on chce więcej zdjęć -