Wpis z mikrobloga

@kapitan_knur: a co jest zlego w proponowaniu zakupu bez ramu / dysku / zasilacza? Doslownie dzis rano kupilem thinkpada bez tych czesci i sprzedajacy nie mial z tym najmniejszego problemu. Jak nie chcesz sie w to bawic to po prostu odmawiasz, nie badz az taka ksiezniczka.
@spidero raz wystawiłem, bo stwierdziłem że sprawdzę czy to tak na serio działa od momentu ukazania się ogłoszenia miałem już 15 smsów w niedzielę o 8 rano i wiadomości na olx, większość typu "będę za godzinkę niech pan zostawi" albo najlepsze XD "nie stać nas na kupienie sprzętu dla syna a się interesuje informatyką" a na koncie wystawione rzeczy audio i to za grube pieniądze i auto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzek: ja do grzechów sprzedających jeszcze bym dodał brak umiejętności odpowiadania na pytania. Praktycznie zawsze jak w jednym mailu zadam więcej niż jedno pytanie, to odpowiedź dostaje tylko na to pierwsze. Pozostałych pytań jakby nie widział.
@LilyOfTheValley: Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy piszą "obniż za cenę taką i taką, a już za xx czasu zabieram". Mnie szczerze mówiąc nie obchodzi kto kiedy to kupi i kiedy to zabierze. Może jeszcze zrozumiem jak się sprzedaje coś, co faktycznie zawadza w mieszkaniu, jak łóżko czy biurko/szafa, ale jak ktoś mi tak pisze, jak sprzedaję coś małego, to nie wiem co to ma do rzeczy. Wolę, żeby ktoś to kupił
Może jeszcze zrozumiem jak się sprzedaje coś, co faktycznie zawadza w mieszkaniu, jak łóżko czy biurko/szafa, ale jak ktoś mi tak pisze, jak sprzedaję coś małego, to nie wiem co to ma do rzeczy. Wolę, żeby ktoś to kupił po normalnej cenie, może i nawet za 3 miesiące, niż ktoś to kupił 30% taniej, ale "bierze od razu"


@tarushiba: no właśnie jakieś łóżko, czy lodówkę może bym jeszcze zrozumiała, ale to