Wpis z mikrobloga

@Wycu91: jeszcze nie dostalem numeru listu przewozowego, dopiero co wyslalem potwierdzenie przelewu ale pewnie i tak beda czekac az dojdzie. Mysle ze dojdzie w tym tygodniu, bo wyhaczyłem vento 3.0 z poprzedniego rocznika dostepny od reki w sklepie to nawet sie nie zastanawialem tylko od razu napisalem. Do tego mieli rozmiar ten którego szukałem przez pół roku :D
  • Odpowiedz
od reki w sklepie to nawet sie nie zastanawialem tylko od razu napisalem. Do tego mieli rozmiar ten którego szukałem przez pół roku :D


@Poopiesh: Aaa to git zakup :)
Już myślałem, że przewidywany termin dostawy: Sierpień 2020, czy coś w ten deseń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poopiesh: ale chociaż za duży rozmiar kupiłeś? Żeby po sezonie sprzedać? Teraz tylko ciuchy, kaski, okulary, pomka stacjonarna, pompka co2, nowe koszyki i bidony, pedały spd-sl. Nowe buty. Jakiś komputerek tez by się przydał, pomiar mocy, trenażer na zimę
  • Odpowiedz
@sargento: czemu ta rowerowa sekta jest taka dziwna? Czemu nie można po prostu podzeilic sie z innyki kolarzami swoimi przemysleniami, tylko specjalnie wertowac instrukcje, bo jakis samozwanczy wladca szos chce tak a nie inaczej XD
  • Odpowiedz