Wpis z mikrobloga

  • 37
@DunningKruger chodzi o to, galganie, że ta pani promuje ćwiczenia u osób z nadwagą- sama zmaga się z tym problemem i opisuje swoją walkę, promując przechodzenie na zdrowe nawyki. Ale co możesz o tym wiedzieć, jak typowy galgan prawacki umiesz przeczytać tylko nagłówek nad obrazkiem. Ha tfu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZygmnuntIgthorn: W takim razie można było to napisać od razu bo jednak wychodzisz na tym źle w świetle wykopkow.

Cóż ja się odnoszę tyko do artykułu, z którym jak najbardziej się zgadam.
A grubasy, które sobie i innym wmawiają, że grube jest zdrowe to jak najbardziej szkaluje.
Niech sobie akceptują swoją figurę bez wmawiania głupot.
  • Odpowiedz
W takim razie można było to napisać od razu bo jednak wychodzisz na tym źle w świetle wykopkow.


@Andylon: Jak wychodzę źle, jak to był mój pierwszy komentarz. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Cóż ja się odnoszę tyko do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DunningKruger: co lewica może przez to, że jakiś redaktorzyna to debil? Niekoniecznie musi mieć poglądy lewicowe

@GrochenMochen: ale czy ćwiczenia dla grubasa są niezdrowe? Co, ma się położyć i umrzeć, czy jednak spróbować się ogarnąć?
  • Odpowiedz
Babka ćwiczy, no bo chyba nie powiesz, że zazwyczaj ludzie tak stoją. Odwala jakieś ćwiczenia zapewne z Chodakowską i podpis to jest zdrowe. Tak ćwiczenia fizyczne by schudnąć są zdrowe. Taka prawda.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Pisałem wyżej. Z mojego pobieżnego riserczu wynika, że babka jest instruktorką jogi, od kilku lat, lubi swoje ciało i nie ma zamiaru chudnąć. To naprawdę jest jakaś aberracja.
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że na okładce jest ćwicząca kobieta a nie kobieta myśląca o tym, że nie chce schudnąć?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: A Ty wiesz, że zdjęcie jest jedynie ilustracją do artykułu, gdzie padają poniższe słowa?

She has amassed 450k followers on Instagram and written a book, but there are drawbacks to the attention. "I do experience fatphobic comments," she says. “Just yesterday someone said, ‘Do you really like your body? If I had that body I wouldn’t like it.’”

The journey to body acceptance is something that has taken her a long time. “Body-shaming was one of the first things I learned to do. I grew up in a community where all of my physical attributes – wide nose, big belly, big ass, big lips, dark skin – were
  • Odpowiedz