Wpis z mikrobloga

Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało które się odzywają pierwsze to pociągnę jakoś rozmowę'. Wyjechała z tym pić related, od razu miałem w głowie wykop, że księżniczka chce być zabawiania i tańcz koło niej plebejuszu jak Pani zagra. Ale w końcu uznałem, że a nuz może tym razem tak nie będzie. OTÓŻ #!$%@? SIE PRZELICZYŁEM XD W momencie kiedy ja jej napisałem to już cisza xD daleki jestem do wszelkich blackpilli, nie uważam się też za jakiegoś przegrywa, ale jednak sytuacja na rynku świń jest dramatyczna, jak to informował pan poseł Piechociński.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #ksiezniczka
angeldelamuerte - Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało k...

źródło: comment_1610210283RvmLsprlgZLk20z3Tjsdrb.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bellazi: i to bardzo fajnie odsiewa laski, ktore interesuje ogólnie pojęty świat od tych któtych interesuje facet. jakby laska była jakkolwiek zainteresowana to można od takiej ciekawostki zacząć miliard tematów xd no ale cóż

@angeldelamuerte: no dokladnie, w takim razie czego ten szlauch oczekiwal. Bo jesli chada, to wjdziala np, ze nie jestes, ale napisala wiec co powinna zawierać ta odpowiedz zeby ten blaszcz odpisal?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bellazi: sama sobie przeczysz xd na randce bym nie sypał takimi ciekawostkami, więc byłaby możliwość się poznać i gadać o sobie a tak to mogę już określić czy z laską jest o czym gadać xdd

@angeldelamuerte: bys napisal sobie to by bylo, ze miales zarzucic blyskotliwym smiesznym faktem, a nie sie uzewnetrzniac jak przed slubem. Nie dogodzisz!
  • Odpowiedz
@powiedz: Język hiszpański posiada niezliczoną ilość słów, które pochodzą z łaciny. Nie zawsze jednak dało się podebrać słowa z tego języka. Przykładem jest 'guerra' czyli wojna. Jest to zapożyczenie z języka germańskiego (werra) wzięte po to, żeby rzeczownik wojna (po lacinie bellum) nie myliło się z przymiotnikiem piękny (bello). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bellazi Moim zdaniem op zaprezentował bardzo dobry sposób, by w miarę szybko poznać na ile dziewczyna ma szerokie horyzonty i jaki poziom reprezentuje. Sam roznież w swojej żonie cenię to, że jest bardzo wszechstronną osobą i można z nią porozmawiać o wszystkim. Pomijając fakt, że nigdy nie wyszedłbym z tekstem pt. Zaskocz mnie czymś, bo uważam go za pyszny i wywyższający, to w reakcji na ciekawostkę opa raczej uśmiechnął bym się
  • Odpowiedz
totalnie nerdowe ciekawostki lingwistyczne


@angeldelamuerte: Może jestem dziwna, ale takie coś by mnie bardzo zainteresowało. I jestem pewna, że znajdą się też Mirki, którzy też lubią tego typu kontent.
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte jaka księżna, przecież to jest mega ciekawa informacja. Od razu mozna wyczuć, ze rozmowa będzie ciekawa. I tak plus dla Ciebie, ze nie poddałes sie juz po "zaskocz mnie jakąś informacją". Skad się takie laski biorą, to ja zupełnie nie mam pojecia. Az wstyd mi za nia, ech ()
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Nie do końca o to chodzi. :) Istnieje bardzo dużo białych kwiatów, prawda? Fakt jest taki, że większość z nich wcale nie jest biała, tylko oko ludzkie nie jest przystosowane do widzenia wszystkich kolorów. Istnieją takie, których nawet nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Czytałam kiedyś artykuł o tym, że nasze możliwości widzenia barw zwiększają się na drodze ewolucji, a ludzie w wiekach przed naszą erą mogli widzieć podobnie
  • Odpowiedz