Wpis z mikrobloga

@kibellos mam to samo zdjęcie tego peta, przykre to jest bardzo..

A co do puzzli, ja końcówkę nieba, tę jednolitą olałam xD w treflu jeden puzzel pasuje w cztery miejsca, pieprzę się frustrować xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: to prawda. Zaczynałem wczoraj z tego stanu poniżej i zajęło mi to jakieś 3h - nie wiem dokładnie bo czasu nie liczę przy puzzlach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie byłbym w stanie odpuścić (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: no właśnie - polecasz castorland albo ravensburger? Do tej pory same trefle plus jedne clementoni, które są jeszcze gorsze niż trefle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kibellos oj Clementoni to jest dramat xD ale układałam kilka obrazów, Avengersi rewelacja. Ravensburger jak trafisz, niektóre są bardzo luźne i nierówne, inne siedzą ciasno i ładnie się spasowują. Kupuję albo okazyjnie albo używki, bo nówki są drogie i sprzedaż potem jest mało opłacalna, a ja sprzedaję wszystko co mam (tylko sowy ze zdjęcia chyba pójdą na ścianę). Bardzo super są Schmidt <3
Castorki ogólnie bardzo bardzo polecam, bardzo wyraźny nadruk, wykrojnik
matra - @kibellos oj Clementoni to jest dramat xD ale układałam kilka obrazów, Avenge...

źródło: comment_1610190878Y6DDPdzxlSXan3wEnHmWwk.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: no ja nie sprzedaje, przynajmniej na razie. I sam też kupuje tylko nówki, dlatego też lecę budżetowo treflami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale teraz zamówię sobie jakieś fajne castorlandy i raveny żeby wypróbować każdą markę
@kibellos kwestia podejścia, sprzedam, to mam na nowe ^^ na używki jeszcze nie nacięłam się nigdy, tylko cóż, zdarzają się pudełka takie, jakby któraś nad puzzlami włosy czesała :O
Dobre ceny ravenów miewa smyk, empik i ostatnio kraina zabawy, ale teraz sporo jest jako niedostępne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: zapisałem się na Fejsie na jakąś poznańską grupę wymiany/sprzedaży puzzli. I cóż, albo jakieś brzydkie wzory, albo ludzie wołają sobie cenę jak za nówki z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)