Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co tych Ukrainek tyle na tinderze? Jeszcze 4 lata temu Ukrainka pisząca po polsku to była rzadkość, a teraz to wygląda tak, że od trzech dni mam tindera, złapałem 50 par i 6 to Ukrainki, 4 z nich ma opis po polsku, a dwie nie mają w ogóle. Co najlepsze jestem na takim poziomie urody, że w parach mam brzydkie Polki i ładne Ukrainki, ogólnie wolałbym Polkę, ale ta uroda kusi, bo są naprawdę piękne, z jedną piszę od dwóch dni i chcę spróbować się z nią umówić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff81577ebebed000a75a836
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

Kogo byś wolał?

  • Ładną Ukrainkę 91.5% (248)
  • Brzydką Polkę 8.5% (23)

Oddanych głosów: 271

  • 13
języka im łatwo się nauczyć, ale i tak potrzeba do tego trochę zapału i pracy - a samo to już dobrze świadczy o tych dziewczynach, to jak niebo i ziemia: pracowita, zaradna, ładna Ukrainka vs leniwa i roszczeniowa, brzydka otyła #p0lka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak każda kobieta , która jest nie wykształcona i #!$%@? ma to zawsze chodzi o $$ . Każda ogarnięta to już jest coś więcej . Nigdy w życiu żadnych więcej golodupcow. Haaaaa tffffu . Chyba , że na samo zaspokojenie potrzeb . Jesli masz się angażować , druga osoba musi być coś wnosić ($$$$$$$$$$) . I ciągnąć w górę .