Wpis z mikrobloga

Czemu taka jest maksymalna?


@Delfin17: Z tych samych powodów o których pisałem, jak narzucisz za duże tempo to będzie trudno to utrzymać, łatwiej o efekt jojo, a drakońska dieta może porobić braki w mikroelementach i odbić się na zdrowiu. Obciąłbym 300 - 500 kcal z dziennego zapotrzebowania.
  • Odpowiedz
@JaMhmm: powodzonka. Sam 3 lata temu zszedłem ze 120kg na 75kg w 8 miesięcy z pomocą dietetyka i basenu. Wagę nadal utrzymuję o dziwo. xD
  • Odpowiedz
Znam terapie odchudzajaca przy, ktorej mozna jesc ile wlezie.
Spakuj sie i lec pracowqc na chlodni jako order picker w nl. 25km srednio dziennie sie przemieszczasz w temperaturze 0 stopni. Schudniesz wiecej niz chcesz i jeszcze ci za to zaplaca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
80,8kg

173cm


Cel do końca czerwca: 69kg

Cel do końca roku: 59kg


@JaMhmm: o widzę kolejna osoba która robi tłum na siłowniach przez pierwszy tydzień stycznia, wyznaczając sobie takie nierealne cele szybko się zrazisz jak nie będziesz widzieć efektów. Przy 81kg/173cm to zgaduję że nawet nie możesz pójść pobiegać żeby nie #!$%@?ć kolan, a baseny i siłownie zamknięte więc nwm jak chcesz tak szybko chudnąć. Chodzi o ogólną zmianę trybu życia,
  • Odpowiedz
@JaMhmm powodzenia Mirabelko trzymam kciuki, też się muszę wziąć za siebie. 2 lata temu schudłam z 75 do 68, dziś mam 71 kg. Wzrost 177, więc nie wygląda to najgorzej zwłaszcza że mam sporo mięśni, ale jednak nadmiar tłuszczyku jest :D najlepsza motywacja gdy nie robisz tego sama a ze wsparciem :D
  • Odpowiedz
@JaMhmm: musiałabyś nic nie żreć przez 2 miesiące xD dieta auswitz - albo zdechnie tłuszcz albo twoje samopoczucie

ja mając diete prawie auswitz (złamałem sie i zjadłem jedno danie 7dmego dnia i tak raz na tydzień na full jadłem) przy normalnej pracy, wysiłku fizycznym etc schudłem 15 kg w miesiąc i potemn przytyłem 5 więc props w sumie

po co katować sie 12 miesięcy kiedy możesz 2? bezsens..
  • Odpowiedz
@kodecss: zrobiłem 26 w 7 miesięcy, co prawda miałem wtedy 17 lat i wróciło po tym jak przestałem ćwiczyć, ale jednak da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodecss: z 109 do 83 przy 195cm, z czego większość to w sumie był tłuszcz na początku, po każdym treningu z ciężarami jeszcze robiłem 20-30min kardio, wywaliłem napoje cukrowe i zdrowiej żarłem, było dość ciężko więc w końcu mi się znudziło jak fajna waga wpadła
  • Odpowiedz
@Arkadian: W to nie uwierzę. 22 kg przy takiej wadze w 3 miesiące - to chyba musiałeś nic nie jeść i ćwiczyć 10 godzin dziennie. Ale to jeśli tak to:
- jak przestałeś to przytyłeś 2 tyle
- ja udało ci się zrzucić to rozwaliłeś sobie organizm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodecss: Jest to możliwe. Ja kiedyś w gimnazjum przez wakacje z 15 kg schudłem. Ale prawie codziennie jeździłem 3h ostro na rowerze.
  • Odpowiedz
@DywanTv: A ile ważyłeś i jaki miałeś wzrost ? jak się odchudzałeś ?
Powtarzam po raz enty.... osoba która waży 120 kg schudnie szybciej 10 kg niż osoba co waży 80 kg zakładając, że będzie miała taki sam wysiłek fizyczny i taką samą dietę. Gdzie np. przy 120 kg pierwsze 10 kg to sama woda a przy 80 kg może to być np 3kg.
  • Odpowiedz